skywalker

Cibule na krku pri angine

Dobry vecer

cetl jsem tady ze pri angine je nejlepsi dat na kapesnik platky cibule a obvazat salou, nestane se pres noc nic s mym krkem ? Sice me to dost boli ale nechci si uskodit na zdravi, a platky mam pripravene silne asi 1 cm cca
Doplňuji:
Presne na vas prispevek sem cekal ! :D Dekuji, jdu spat, vyzkousim a doufam ze se to zlepsi, jinak velmi originalni napad, ptal bych se jak jste na to prisel ale to uz neni podstatne :) Dekuji za radu, treba nekdy priste.

Nejlepší odpověď
quentos

a co by se s ním mělo stát? Kdyby se s ním mělo něco stát, tak už bych ho za těch 30 let asi neměl :{D> jelikož vždy, když v krku bolelo, bylo to to první, co jsem udělal.
Vlastně jedno se stane, bude ráno smrdět cibulí, a taktéž možná i celá postel. Ale na to neexistuje nic jednoduššího než namydlit a umejt a postel převlíknout…
Další cibuli bych nakrájel na kostičky, dal do nádoby prosypal cukrem a uzavřel víkem – pustí šťávu, kterou je dobré průběžně pít.

Závěrem – nenechávejte nikdy čerstvou cibuli dlouho jen tak ležet na stole. Má vlastnost, že do sebe nasává všechno svinstvo (stejně tak do sebe nasaje přes noc i to svinstvo z krku).
Doplňuji:
vzhledem k tomu nasátému svinstvu – nezapomeňte hned ráno cibuli z krku sundat a vyhodit, už bude tím svinstvem dost nacucaná. V případě potřeby si udělejte novou.