sipmir

čí je tohle číslo 900951900

přišla odpověď na půjčku – s poplatkem 95 Kč/min mám tam volat
Doplňuji:
Dovolím si upřesnit proč tuto otázku zveřej%nuji ještě tady … Je to upozornění pro všechny a – není se čemu divit a děkuji za jasné + nikoliv konfrontační odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Moje určitě neni a ani bych tam nevolal, když nevím čí je.Pokud ode mě někdo něco chce, aŤ si zavolá sám na svoje útraty.

Další odpovědi
Michal Kole

NE, většina takových linek jsou pouze PODVODY. Slušná společnost Z vás nebude takhkle ždímat peníze.

hanny 2

To je typický příklad podvodné společnosti,která vás chce okrást!!!

anonym

Podle všeho jak píšeš,musel jsi se zajímat o půjčku,když ti přišla odpověď!A teď se divíš?

iceT

Mě obdobná sms přišla nedávno,s uvedeným číslem na zástupce.Pak ještě upomínka,že jsem se neozvala.Ale tyto smsky mě přišly během posledních dvou let přišly asi 5×,přestože jsem o podobnou půjčku nestála a ani nestojím.Prav­da,jednou jsem si zažádala,ale když chtěli za vyřízení poplatek asi 6000,–,tak jsem ustoupila.Tyhlety půjčky s poplatkem za vyřízení jsou podvodné.