Martin.soum

Ci je to cislo ? 776857756

Nejlepší odpověď
bolak

Zvedni to a uvidíš.

Třeba je to máma, která ti volá, protože má pocit že ležíš někde ve škarpě se zlomenou nohou a nikde ani živáčka. Takové pocity ony mívají.

Další odpovědi
Deli

Můžeš zkusit zadat číslo do Googlu. Pokud se objevuje někde na netu např. u nějakého inzerátu nebo na webovkách, vyskáče ti to.

anonym

nevytáčej neznámý čísla, Deli má pravdu, vygoogluj si ho, je tam toho o tomhle čísle dost

ahold

Tak ho vytoč, milý Lojzo, milý Lojzo, milý Lojzo. Tak ho vytoč milý Lojzo, milý Lojzo, vytoč ho. 🙂

egroups

KdoVolal.cz