nadka77

Čí je auto?

Může po mně bývalý přítel chtít vrátit auto,které zaplatil,ale jako majitelka jsem zapsaná v technic.průkazu já? Nebo může chtít finanční náhradu za auto?

Odpovědi
Drap

Může, pokud věrohodně prokáže , že ho platil a nebyl to třeba dar.

Michal Kole

taky jestli auto není ve společném mění manželů

jiriii

To záleží hlavně na Vaší dohodě, pokud to byl dar, tak by Ti ho měl nechat. Ale myslím si že bude chtít i tak nějaké to odškodné. Taky jsem to řešil, nakonec jsme se dohodli na částečné zaplacení vozu.50%
Doplňuji:
Pokud si i na kupní smlouvě tak bys měla mít vyhráno