Pokročilý

Chytrý telefon do 5000 korun , ???

Chtěl bych si pořídit telefon chytrý rychlí do 5K , něco s podobnýma parametrama jako je Lumia 520 která by se měla začít ted prodávat , myslím si že tím že tam nedali blesk přišli o dost početnou klientelu kdyby měl blesk a byl i o pár korun dražší jdu do něj .....
Jde mi hlavně o větší paměť na fotky písničky atd... , displey minimálně 4" kvalitní foťák možnost brouzdat po netu a to je tak všechno .....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Absence blesku mě taky mrzí, co třeba Ascend W1? Ale osobně bych oželel blesk a vzal Nokii, hlavně kvůli jejich aplikacím. A pak třeba 620 jako šedivka?

Další odpovědi:

Zlatý

Mohu doporučit Nokii Lumii 620 - má belsk, velmi kvalitní displej, brouzdat po netu můžete buď přes Wifi nebo pomocí 3G/2G internetu od operátora - vestavěný prohlížeč je velice svižný, rychlý, mohu doporučit.
Určitě zaujme velká výdrž baterky, ta je tady snad bezkonkurenční.
Mobil stojí něco přes 5 tisíc, ale to by se snad dalo taky utáhnout, ne?

A ještě další výhoda - je tam Windows Phone, který je rychlý, svižný a všechny apliakce mají de afcto jednotné ovládání. Není to jako Android, který je takový neohrabaný, náročný na paměť a každá apliakce se ovládá prakticky jinak - je to takové zmatkové.

Nokia Lumia 620 má výborné recenze, takže to opravdu dokládá to, že je to velice kvalitní mobil.

Z levnějších bych pak mohl doporučit HTC Windows Phone 8S, ale ten nemá tak dobrý foťák jako Nokie (Nokia mají vynikající foťáky, používají čočky od Carl Zeiss a ty jsou nejlepší).
Taky tento HTC nenabízí offline GPS navigaci nadoživotí zdarma (tedy nemusíte být připojen k internetu, chcete-li požívat navigaci). Narozdíl od konkurence Nokia nabízí zdarma i hlasovou a track.by-track navagci. A ta hlasovka se určitě hodí, zvlášť pokud řídíte sám.

Nebo by se dalo ještě uvažovat o tom Huawei Ascend W1, ale já s Huawei nemám úplně nejlepší zkušenosti, ten mobil jsem ještě zatím detailně nezkoumal, má celkem dobré recenze. No dejme tomu. Ten se do 5000Kč dá pořídit v pohodě.

Všechny tři mají blesk (jak Nokia Lumia 620, tak i HTC WP 8S tak i Huawei Ascend W1).

Asi bych se přiklonil k té 620, je to opravdu vynikající mobil a Nokia je záruka kvality, já sám mám Lumii (Nokia Lumia 800) a jsem s ní strašně spokojený i další lidi, kterým jsem jim já nebo kolega doporučili.

tentokrát souhlas s Bedym... Lumia 620 se ti bude libit... http://interlink.tsbohemia.cz/… musis si ale priplatit tisicovku...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.