Zlatý

Chytili jste už letos komára?

Já před chvíli zabila prvního. Jak se jim bráníte? Máte někdo zkušenost s tou věcí do zásuvky, která by jim měla zabránit vletět do bytu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Prý komáři nejsou to,co nám l idem pije krev.Takže-komáří samičku-tu mrchu co dovede zničit spánek-letos ještě ne.Mámty věci do zásuvky i trpělivost,ale komáry necjhytám-plesknutím,plácnutím -zabíjím. Nejsem budhista,tak je mi to fuk..:D

Další odpovědi:

Zlatý

Včera v noci. Ale byl to takovej chcípáček. Přitáhlo ho světlo mého tabletu. Pak zacítil mou zdravě živenou krev a chystal se sosat. No, co budu povídat. Rána nedožil.

Zlatý

Já bych komára nikdy nezabil.Ono mi krev pije něco jiného!

Pokročilý

Tak to mám větší štěstí - u nás zatím žádný. bráním se jim tak, že je zabíjím klihou a zdrhám před nima.

Loni jsme k domu přistavěli zimní zahradu. Je to super, teplota v celém domě se znatelně zvýšila. Tím pádem i výskyt komárů. Chytnul jsem je i v lednu.
S tou věcí do zásuvky mám tu zkušenost, že pokud komáři VĚDÍ, že ta věc je proti nim, tak tam neletí.

Zlatý

doma komáry nemáme,ale na dovolenou si tu /jak říkáš věcičku do zásuvky vozím/ a funguje na 100% jen musím každý den vyměnit destičku uvnitř strojku

Bronzový

Stahl jsem si do mobilu ten antirepelent.. Kurna doufam ze bude fungovat.. BTW jeste nechytil :)

Bronzový

Komára jsem ještě neviděla. Ale hned po tom, co slezl sníh, jsem na našem psovi našla klíšťáka hnusnýho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.