Avatar uživatele
zzzzz

Chytili jste už letos komára?

Já před chvíli zabila prvního. Jak se jim bráníte? Máte někdo zkušenost s tou věcí do zásuvky, která by jim měla zabránit vletět do bytu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, weronika, ptáč před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Prý komáři nejsou to,co nám l idem pije krev.Takže-komáří samičku-tu mrchu co dovede zničit spánek-letos ještě ne.Mámty věci do zásuvky i trpělivost,ale komáry necjhytám-plesknutím,plác­nutím -zabíjím. Nejsem budhista,tak je mi to fuk..:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Včera v noci. Ale byl to takovej chcípáček. Přitáhlo ho světlo mého tabletu. Pak zacítil mou zdravě živenou krev a chystal se sosat. No, co budu povídat. Rána nedožil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já bych komára nikdy nezabil.Ono mi krev pije něco jiného!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Tak to mám větší štěstí – u nás zatím žádný. bráním se jim tak, že je zabíjím klihou a zdrhám před nima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Loni jsme k domu přistavěli zimní zahradu. Je to super, teplota v celém domě se znatelně zvýšila. Tím pádem i výskyt komárů. Chytnul jsem je i v lednu.
S tou věcí do zásuvky mám tu zkušenost, že pokud komáři VĚDÍ, že ta věc je proti nim, tak tam neletí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

doma komáry nemáme,ale na dovolenou si tu /jak říkáš věcičku do zásuvky vozím/ a funguje na 100% jen musím každý den vyměnit destičku uvnitř strojku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Stahl jsem si do mobilu ten antirepelent.. Kurna doufam ze bude fungovat.. BTW jeste nechytil :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Komára jsem ještě neviděla. Ale hned po tom, co slezl sníh, jsem na našem psovi našla klíšťáka hnusnýho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek