zzzzz

Chytili jste už letos komára?

Já před chvíli zabila prvního. Jak se jim bráníte? Máte někdo zkušenost s tou věcí do zásuvky, která by jim měla zabránit vletět do bytu?

Nejlepší odpověď
anonym

Prý komáři nejsou to,co nám l idem pije krev.Takže-komáří samičku-tu mrchu co dovede zničit spánek-letos ještě ne.Mámty věci do zásuvky i trpělivost,ale komáry necjhytám-plesknutím,plác­nutím -zabíjím. Nejsem budhista,tak je mi to fuk..:D

Další odpovědi
Damiana

Včera v noci. Ale byl to takovej chcípáček. Přitáhlo ho světlo mého tabletu. Pak zacítil mou zdravě živenou krev a chystal se sosat. No, co budu povídat. Rána nedožil.

anonym

Já bych komára nikdy nezabil.Ono mi krev pije něco jiného!

Amie

Tak to mám větší štěstí – u nás zatím žádný. bráním se jim tak, že je zabíjím klihou a zdrhám před nima.

anonym

Loni jsme k domu přistavěli zimní zahradu. Je to super, teplota v celém domě se znatelně zvýšila. Tím pádem i výskyt komárů. Chytnul jsem je i v lednu.
S tou věcí do zásuvky mám tu zkušenost, že pokud komáři VĚDÍ, že ta věc je proti nim, tak tam neletí.

hanulka11

doma komáry nemáme,ale na dovolenou si tu /jak říkáš věcičku do zásuvky vozím/ a funguje na 100% jen musím každý den vyměnit destičku uvnitř strojku

Retko

Stahl jsem si do mobilu ten antirepelent.. Kurna doufam ze bude fungovat.. BTW jeste nechytil :)

samicek333

Komára jsem ještě neviděla. Ale hned po tom, co slezl sníh, jsem na našem psovi našla klíšťáka hnusnýho.