Chystáte se někam na víkend na nějakou zajímavou akci?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hapiky

Ano. Jedeme makat na chalupu, a potom do vyhlášené nejmenované restaurace, v níž je specialita večeře o třech chodech: Příchod-polévka-odchod.

Další odpovědi
Kepler

Ano, v sobotu u nás bude Klobásobraní – soutěž o nejlepší valašskou klobásu s degustací. Taky bude dobré domácí pivčo. Místo konání mám kousek za rohem, takže by byl hřích nepodívat se tam.

anonym

Jestli je návštěva kostela na bohoslužby zajímavá akce,tak tam,ale jinak v sobotu budu píct vepřové koleno a večer si s chlapama dáme do nosu.

xxx3

http://www.jaz­zfestul.cz/

Mc Merkurion

… ano, do práce …

Klaproth

Bohužel, o víkendech obvykle pracuju. V sobotu fotím svatbu v chrámu v Panenském Týnci.

Místo je to velmi zajímavé, pro někoho i mystické, doporučuji návštěvu (pozor, v sobotu jsou tu svatby jedna za druhou, letos jsem jich tu fotil už 11).

Zdroj: http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/panensky-tynec-nedostaveny-chram