aramah

Chystáte dárky?

Nejlepší odpověď
led

Ano nakupuji v předstihu

Čo urobíš v lete, nemusíš v zime.
Lepšie je pripraviť darčeky skôr než sa potom naháňať

Další odpovědi
dědapetr

jiná odpověď

Dárky nekupuji.Vánoce držíme jen pro děti.

ten který je

jiná odpověď

Tento rok chci nakoupit dárky opravdu ale opravdu s předstihem 😁
Před Vánočními svátky chci mít klid a ne někde lítat po obchodech.

kapka

Je brzo času dost

Zatím vyhlížím sponzory…

terry

Ano nakupuji v předstihu

JJ, už něco mám, když něco v průběhu roku vidím, co by se líbilo či hodilo, koupím či vyrobím. Pak se hodí k vánocům, k narozkám, pro radost, …

Deli

Ano nakupuji v předstihu

Ano, pár už jich mám – vesměs knihy pro starší dceru, pro mého tátu, džíny pro dceru… Nakupuji už dříve, jak to rozpočet dovolí.

Nikkol

Ano nakupuji v předstihu

Letos poprvé nakupuji už teď. A už mám skoro všechno 🙂

WeeBear

Ano nakupuji v předstihu

Začínám uvažovat o dárcích na Vánoce okolo srpna-září, okolo října začínám kupovat, ke konci listopadu mám už obvykle všechny dárky a v prosinci už jen balím a můžu sse věnovat přípravám (cukroví, posléze stromeček, výzdoba) a stíhám vše v naprosté pohodě. :)

anonymka14

jiná odpověď

Jak kdy,ale momentálně nemám peníze a dárky kupuju když peníze dostanu nebo mi zbyde ze školy 🙂

hanulka11

Ano nakupuji v předstihu

MacChill

Je brzo času dost

kost

Ano nakupuji v předstihu

Bibinka1111

Ano nakupuji v předstihu