DusanOrlik

Chybné mobilní motivy,při nastavení

Zdravím,mám Mobil Nokia C1–01 a mám problém při nastavení nového motivu,který jsem stáhl z netu a objeví se chyba: Nelze otevřít,motiv poškozen.Včem je chyba?Jak mám správně nastavit mobil,aby mi motivy šli nastavit?Chybí mi snad program,který je ke stažení?Díky za odpověď
Doplňuji:
Stahuju zde: http://www.mo­bilegamesarena­.net/search/la­bel/128X160%20S40%20The­mes?&max-results=5
a pro můj displej (128×160),tak nevím v čem je problém.Nevím kde jinde si můžu stahnout motivy? :(

Nejlepší odpověď
www

Spíš bude Dušane potřeba řešit ty motivy, ne nastavení mobilu.
Stahuj jen to, co je určeno pro typ tvého mobilu, pak by neměl být problém.

No tak to asi stahuješ z dobrého zdroje. Tvůj telefon neznám, zkus vytáhnout na chvilku baterku a třeba to pomůže. Nebo to zkus stáhnut jinde. Opravdu víc mne teď nenapadá ☹
Mělo by to ale chodit bez složitého nastavování a instalací dalších věcí samo.

Další odpovědi
beer

Cosi jsem našel, podívej se:
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-c1-01/poradna-otazka/120630/#q­uestion