Panthe

Chybí vám někdy možnost edit/upravit na odpovedi.cz ?

Chybí vám někdy možnost edit/upravit svůj příspěvek,či svou odpověď protože po tom co jste jí odeslali jste zjistili, že jste tam udělali, překlep, chybku, nebo jste vynechali nějakou informaci, kterou by jste rádi, ještě doplnili ?

Nejlepší odpověď
jáára

Ne - ani bych to nevyužil, já chyby nedělám

dokážeš si trochu představit jak by to dopadlo? Kdyby třeba tazatel editoval otázku a odpovědi by nedávali smysl?

Další odpovědi
setapouch

Ne - ani bych to nevyužil, já chyby nedělám

Spíš mi chybí vyřazovač duplicitních otázek. I tato byla několikrát zodpovězena.

A ne, tuto možnost bych nechtěl. Ačkoli se třeba nad gramatikou občas pěkně divím, každý má možnost se rozmyslet a pak napsat svůj názor. Pokud ho změní, má k tomu doplnění nebo diskusi a to stačí (představ si, že ti napíšu tohle, za pár dní to smažu, napíšu pravý opak, pak to opět zedituju…).

mosoj

Ano - ocenil bych tu možnost

Všechno již tady bylo a všechno již bylo zneužito.
Nechť si dotyční sáhnou do svědomí.

anonym

Ano - ocenil bych tu možnost

Ano,člověk chyby dělá,stejně tak,jako Kapitán ve svém odkazu,kde má spoustu chyb,ale to je asi fuk a nepletl bych sem jinou poradnu.
Dotyčnej si to má po sobě přečíst.

gecco

Ne - ani bych to nevyužil, já chyby nedělám

😉