Pavel950710

Chybí vám nějaká služba či produkt?

Zdravím, zajímalo by mě, jestli vám nebo nějakému vašemu známému v ČR chybí nějaká služba, případně produkt.

Nejlepší odpověď
johana 56

Budu skromnější než pánové přede mnou.
V našem malebném městečku je možné navštívit tenisové kurty, volejbalové a dětské dopravní hřiště, fotbalový i zimní stadion, koupaliště i krytý bazén, bowling, kuželnu, golf, různá kulturní zařízení. Restaurace nebo hospůdka každých ± 200 metrů.
Snad jediné co chybí všem obyvatelům městečka i okolních vesnic, je obyčejná malá provozovna čistírny oděvů aj. (byla zrušena, budova bez využití chátrá).
Funguje pouze sběrna. Jejím prostřednictvím jsou zakázky převáženy do vzdálenějšího města, což se samozřejmě promítne v navýšení ceny služeb a prodloužení termínu vyčištění.
Ano, automatické pračky zvládnou skoro vše, ale vyčištění např.kabátů, různých typů nejen společenských oděvů, soupravy z Merina atd. je přece jen vhodnější svěřit profesionálům…

Další odpovědi
Emefej

Půjčovna vzducholodí.

Cenobita

Docela bych uvítal vesmírnou turistiku za rozumný peníz.

dubraro

Například v Praze velmi chybí levné parkovací domy u všech konečných stanic metra.
Chybí poštovní doručovatelé, doručující zásilky v době, kdy jsou lidé doma.
Chybí půjčovny motocyklů, skútrů a mopedů.
Chybí taxíky poctivé a za přijatelnou cenu – 28 Kč/km je cena za za kamion, proč je za osobní auto stejná?