Avatar uživatele
bolak

Chybí u vás doma nějaká běžná věc (například kuchyňskej spotřebič), kterou všichni ostatní už dávno mají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jasně, třeba myčka – no a? Mejt nádbí ručně už jsem si tak zvyk, že by mi to snad i chybělo. Navíc jsem se doslech, že s tou ekologičností myček to zdaleka tak horký není.
A když vidím, jak se to tam mele a tříská… svůj hrníček se žabičkama bych myčce nesvěřil ani náhodou!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nevím, jestli všichni ostatní věci mají, ale pár běžně užívaných nemám a nemíním je ani pořizovat. /myčka , sušička, zahradní gril, toustovač, kávovar a určitě ještě spoustu dalších/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VelkejDíDí

Myčka, drtič odpadků (takové to když vám zbyde nějaké jídlo z kuchyně.. a nevíte, co s tím), kávovar… na co? Na kávu mám konvici, na nádobí dřez a jako drtiče odpadků psa. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

.Doma máme jen spotřebiče kteří nám usnadňují práci,nebo k zábavě.Hlavně ty které využíváme a používáme.Jistě jsou desítky spotřebičů které bychom nevyužili a nebo by se nám do chaloupky ani nevešly a tak nemáme všechny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak já například nemám stále ještě vanu s bublinkama, jestli s to teda dá nazvat jako „běžná věc“, nebo mramorová dlažba v přijímacím salonku 😁, nee to je sranda, ale třeba plazmovou tv nemám, pánč se koukám jen v neděli ráno na pohádky, tak mi ta stará mrcha stačí 😁, (ale ty bublinky bych stejně chtěla)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
D4ni692

myčku, ale ta by se mě do kuchyně stejně nevešla. mám kuchyň malou jak koupelnu a je tam furt narváno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Myčku nádobí,kávovar,Fe­rrari v garáži…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Věcí,které mají ostatní a já ne,by bylo hodně.Ke spokojenému životu mi ale stačí dvě zdravé ruce a to,že zatím (bohudík) nepotřebují žádného opraváře.
Babička vždy říkávala „snaž se,ať z tebe nevyroste kozí oko capí čelo,co uvidělo chtělo“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Těch by se našlo. Třeba hotdogovač, vaflovač, jogurtovač, popkornovač, zmrzlinovač, soda stream, výrobník cukrové vaty. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Anna007

Taky už nemáme myčku, měli jsme jí 13 let a zase taková úspora to nebyla, co se ušetřilo na vodě, tak přibylo na elektřině a prášku do myčky, kromě toho něco to taky neumylo a pořád byl nedostatek nádobí, když někdo hledal třeba nůž, tak byl jako naschvál vždycky v myčce 🙂
A nemáme taky třeba rýžovar, parní hrnec a takové jednoúčelové věci, to zbytečně zabírá místo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jikra

Quentos, to si pleteš s pračkou. Tam se to mele a tříská. Věř, že vím o čem píšu. První myčku jsem kupoval v r.98.

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

v pračce se to možná mele, ale netříská, pokud po kapsách nenosíte hrnky ;{))>

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek