Zlatý

Chybí u vás doma nějaká běžná věc (například kuchyňskej spotřebič), kterou všichni ostatní už dávno mají?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jasně, třeba myčka - no a? Mejt nádbí ručně už jsem si tak zvyk, že by mi to snad i chybělo. Navíc jsem se doslech, že s tou ekologičností myček to zdaleka tak horký není.
A když vidím, jak se to tam mele a tříská... svůj hrníček se žabičkama bych myčce nesvěřil ani náhodou!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím, jestli všichni ostatní věci mají, ale pár běžně užívaných nemám a nemíním je ani pořizovat. /myčka , sušička, zahradní gril, toustovač, kávovar a určitě ještě spoustu dalších/

Pokročilý

Myčka, drtič odpadků (takové to když vám zbyde nějaké jídlo z kuchyně.. a nevíte, co s tím), kávovar.... na co? Na kávu mám konvici, na nádobí dřez a jako drtiče odpadků psa. :-))))

Bronzový

.Doma máme jen spotřebiče kteří nám usnadňují práci,nebo k zábavě.Hlavně ty které využíváme a používáme.Jistě jsou desítky spotřebičů které bychom nevyužili a nebo by se nám do chaloupky ani nevešly a tak nemáme všechny

Stříbrný

Tak já například nemám stále ještě vanu s bublinkama, jestli s to teda dá nazvat jako "běžná věc", nebo mramorová dlažba v přijímacím salonku :-D, nee to je sranda, ale třeba plazmovou tv nemám, pánč se koukám jen v neděli ráno na pohádky, tak mi ta stará mrcha stačí :-DDD, (ale ty bublinky bych stejně chtěla)

myčku, ale ta by se mě do kuchyně stejně nevešla. mám kuchyň malou jak koupelnu a je tam furt narváno

Stříbrný

Myčku nádobí,kávovar,Ferrari v garáži...

Stříbrný

Věcí,které mají ostatní a já ne,by bylo hodně.Ke spokojenému životu mi ale stačí dvě zdravé ruce a to,že zatím (bohudík) nepotřebují žádného opraváře.
Babička vždy říkávala "snaž se,ať z tebe nevyroste kozí oko capí čelo,co uvidělo chtělo".

Pokročilý

Těch by se našlo. Třeba hotdogovač, vaflovač, jogurtovač, popkornovač, zmrzlinovač, soda stream, výrobník cukrové vaty. :)

Pokročilý

Taky už nemáme myčku, měli jsme jí 13 let a zase taková úspora to nebyla, co se ušetřilo na vodě, tak přibylo na elektřině a prášku do myčky, kromě toho něco to taky neumylo a pořád byl nedostatek nádobí, když někdo hledal třeba nůž, tak byl jako naschvál vždycky v myčce :-)
A nemáme taky třeba rýžovar, parní hrnec a takové jednoúčelové věci, to zbytečně zabírá místo.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Jikra

Quentos, to si pleteš s pračkou. Tam se to mele a tříská. Věř, že vím o čem píšu. První myčku jsem kupoval v r.98.

Zlatý

quentos

v pračce se to možná mele, ale netříská, pokud po kapsách nenosíte hrnky ;{))>

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.