bolak

Chybí u vás doma nějaká běžná věc (například kuchyňskej spotřebič), kterou všichni ostatní už dávno mají?

Nejlepší odpověď
quentos

jasně, třeba myčka – no a? Mejt nádbí ručně už jsem si tak zvyk, že by mi to snad i chybělo. Navíc jsem se doslech, že s tou ekologičností myček to zdaleka tak horký není.
A když vidím, jak se to tam mele a tříská… svůj hrníček se žabičkama bych myčce nesvěřil ani náhodou!!!

Další odpovědi
Drap

Nevím, jestli všichni ostatní věci mají, ale pár běžně užívaných nemám a nemíním je ani pořizovat. /myčka , sušička, zahradní gril, toustovač, kávovar a určitě ještě spoustu dalších/

VelkejDíDí

Myčka, drtič odpadků (takové to když vám zbyde nějaké jídlo z kuchyně.. a nevíte, co s tím), kávovar… na co? Na kávu mám konvici, na nádobí dřez a jako drtiče odpadků psa. 🙂

jirkajirka

.Doma máme jen spotřebiče kteří nám usnadňují práci,nebo k zábavě.Hlavně ty které využíváme a používáme.Jistě jsou desítky spotřebičů které bychom nevyužili a nebo by se nám do chaloupky ani nevešly a tak nemáme všechny

anonym

Tak já například nemám stále ještě vanu s bublinkama, jestli s to teda dá nazvat jako „běžná věc“, nebo mramorová dlažba v přijímacím salonku 😁, nee to je sranda, ale třeba plazmovou tv nemám, pánč se koukám jen v neděli ráno na pohádky, tak mi ta stará mrcha stačí 😁, (ale ty bublinky bych stejně chtěla)

D4ni692

myčku, ale ta by se mě do kuchyně stejně nevešla. mám kuchyň malou jak koupelnu a je tam furt narváno

Rocker

Myčku nádobí,kávovar,Fe­rrari v garáži…

johana 56

Věcí,které mají ostatní a já ne,by bylo hodně.Ke spokojenému životu mi ale stačí dvě zdravé ruce a to,že zatím (bohudík) nepotřebují žádného opraváře.
Babička vždy říkávala „snaž se,ať z tebe nevyroste kozí oko capí čelo,co uvidělo chtělo“.

I_hate

Těch by se našlo. Třeba hotdogovač, vaflovač, jogurtovač, popkornovač, zmrzlinovač, soda stream, výrobník cukrové vaty. :)

Anna007

Taky už nemáme myčku, měli jsme jí 13 let a zase taková úspora to nebyla, co se ušetřilo na vodě, tak přibylo na elektřině a prášku do myčky, kromě toho něco to taky neumylo a pořád byl nedostatek nádobí, když někdo hledal třeba nůž, tak byl jako naschvál vždycky v myčce 🙂
A nemáme taky třeba rýžovar, parní hrnec a takové jednoúčelové věci, to zbytečně zabírá místo.

Jikra

Quentos, to si pleteš s pračkou. Tam se to mele a tříská. Věř, že vím o čem píšu. První myčku jsem kupoval v r.98.

quentos

v pračce se to možná mele, ale netříská, pokud po kapsách nenosíte hrnky ;{))>