Chybi mi kamarád .. Co s tim?

Jeden můj kamarád co se mi líbí si našel holku. Já jsem se mu líbila a on mě taky ale kvůli věku (mě je 13 a němu 16) jsme spolu nechodily. On si teď našel holku a mě to strašně boli .. Teď ho nechci nějakou dobu vidět ale strasne mi chybi .. Chci aby se to chvili uklidnilo .. Co s tím mám udělat? Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus se zabavit něčím jiným - navrhuju, aby ses naučila pořádně česky - mně kdyby některá napsala s tolika hrubkami, kolik jsi jich o otázce napsala ty, přesunula by se do kategorie - ´už nechci ani vidět´...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

V tomhle věku jsou tři roky ještě porad dost velký rozdíl. Tvůj kamarád má rozum a není žádnej pedofil.
Podle mě zdravej sestnactiletej kluk nebude chodit se trinactiletou holkou, je tam i dost velký rozumovy rozdíl, možná na nějaké velké výjimky.
Za chvíli na něj zapomenes. A vůbec, v tomhle veku mas mít na prvním místě kamosky a konicky. Kluci se te nazlobej v budoucnu ještě dost, nespechej na to. :)

Pokročilý

Upřímně nechápu na co jsi čekala..? Osobně 3 roky nepovažuju za nějakej velký věkový rozdíl. Podle mě je to optimální. Pokud sis myslela, že by jste si nerozumněli, spolužačka má klula o 8 let staršího a zatím jim to skvěle klape.

Zlatý

Najdi si jiného.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Gecco, po tvé odpovědi si začínám myslet, ze mam strašně sexy pravopis. :D

Zlatý

gecco

Jistě...
;-))

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.