Janilivi

Chybi mi kamarád .. Co s tim?

Jeden můj kamarád co se mi líbí si našel holku. Já jsem se mu líbila a on mě taky ale kvůli věku (mě je 13 a němu 16) jsme spolu nechodily. On si teď našel holku a mě to strašně boli .. Teď ho nechci nějakou dobu vidět ale strasne mi chybi .. Chci aby se to chvili uklidnilo .. Co s tím mám udělat? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus se zabavit něčím jiným – navrhuju, aby ses naučila pořádně česky – mně kdyby některá napsala s tolika hrubkami, kolik jsi jich o otázce napsala ty, přesunula by se do kategorie – ´už nechci ani vidět´…
😉

Další odpovědi
kapka

V tomhle věku jsou tři roky ještě porad dost velký rozdíl. Tvůj kamarád má rozum a není žádnej pedofil.
Podle mě zdravej sestnactiletej kluk nebude chodit se trinactiletou holkou, je tam i dost velký rozumovy rozdíl, možná na nějaké velké výjimky.
Za chvíli na něj zapomenes. A vůbec, v tomhle veku mas mít na prvním místě kamosky a konicky. Kluci se te nazlobej v budoucnu ještě dost, nespechej na to. :)

ShadyPony

Upřímně nechápu na co jsi čekala..? Osobně 3 roky nepovažuju za nějakej velký věkový rozdíl. Podle mě je to optimální. Pokud sis myslela, že by jste si nerozumněli, spolužačka má klula o 8 let staršího a zatím jim to skvěle klape.

Drap

Najdi si jiného.

kapka

Gecco, po tvé odpovědi si začínám myslet, ze mam strašně sexy pravopis. :D

gecco

Jistě…
😉