Avatar uživatele
Janilivi

Chybi mi kamarád .. Co s tim?

Jeden můj kamarád co se mi líbí si našel holku. Já jsem se mu líbila a on mě taky ale kvůli věku (mě je 13 a němu 16) jsme spolu nechodily. On si teď našel holku a mě to strašně boli .. Teď ho nechci nějakou dobu vidět ale strasne mi chybi .. Chci aby se to chvili uklidnilo .. Co s tím mám udělat? Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dismas před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Zkus se zabavit něčím jiným – navrhuju, aby ses naučila pořádně česky – mně kdyby některá napsala s tolika hrubkami, kolik jsi jich o otázce napsala ty, přesunula by se do kategorie – ´už nechci ani vidět´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

V tomhle věku jsou tři roky ještě porad dost velký rozdíl. Tvůj kamarád má rozum a není žádnej pedofil.
Podle mě zdravej sestnactiletej kluk nebude chodit se trinactiletou holkou, je tam i dost velký rozumovy rozdíl, možná na nějaké velké výjimky.
Za chvíli na něj zapomenes. A vůbec, v tomhle veku mas mít na prvním místě kamosky a konicky. Kluci se te nazlobej v budoucnu ještě dost, nespechej na to. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ShadyPony

Upřímně nechápu na co jsi čekala..? Osobně 3 roky nepovažuju za nějakej velký věkový rozdíl. Podle mě je to optimální. Pokud sis myslela, že by jste si nerozumněli, spolužačka má klula o 8 let staršího a zatím jim to skvěle klape.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Najdi si jiného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Gecco, po tvé odpovědi si začínám myslet, ze mam strašně sexy pravopis. :D

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jistě…
😉

před 2982 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek