Avatar uživatele
anonym

Chybí disk- co s tím? II.

Doplnění otázky pro GangstaHelper / rynek : ano system se načetl,ted mě při otevírání zip souboru vyskočilo opět chybí disk… a nejde to zatím odstranit,a ještě jestli to má souvislost když najedu se šipkou (kurzorem)na link tak se na šipce(neotevřou prsty) link otevře a vyhledává bez problému jinak jsem to měl nedávno v opravně má to ještě záruku kamoš měl podezření na čtečku karet ale nevím nic neřekli jenom že je to spravený.Protože pc moc nerozumím tak se nepouštím do žádných velkých akcí:-) poradte se jestli se to dá opravit v nastavení nebo do servisu a nehádejte se u toho 🙂oba dva jste odborníci a vašich rad si cením

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Tak v tomto případě bych se přimlouval k tomu aby ste počítač dal do servisu už jenom proto,že to je v záruce.Bude to jak pro Vás,tak pro počítač lepší.
GangstaHelper-sorry.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Chjo … =) Nejdříve jsem zkontroloval poslední své odpovědi, až potom jsem se vrhnul na nové otázky.

„Více až po pitvě…“ Už párkrát jsem zkoušel známému radit na dálku, bohužel to byla ztráta času. To se nedá popsat, strávili jsme plno času komunikace přes internet, ale když jsem přijel, problém byl vyřešen za zlomek času.

Není nad osobní styk :) chtělo by to nějakého známého, který tomu trochu rozumí (synovce apod.).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek