Avatar uživatele
BEAES

Chybí chlapcům vojna??

Co si o tom myslíte?? A dala vám něco, nebo spíše vzala??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím jak chlapcům,ale chlapům rozhodně,rozhodně platí že vojná dělá z chlapců chlapy. Nemyslím,že by to bylo znát,když na té vojně byli,ale potom po návratu domů. Manžel na vojně nebyl,někdy bych ho tam s chutí nahnala,vyhnul se vojně jen tak tak,myslím že je škoda,že byla zrušena.....

to hambac,konečně jste se taky projevil,já myslela,že chodíte od března na odpovědi jen proto,aby jste dával quentosovi body…?!:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Vojna a buzerace určitě nechybí nikomu, ale kažkému prospěje život v kolektivu a návyk na určitý režim. Mne vojna minula, ale čtyři roky jsem prožil na internátě, domů jsme jezdili jednou za 14 dnů. V šest hodin byl budíček, rozcvička, v 21 hodin večerka. Sami jsme uklízeli, stlali a byli bodováni. Tekla nám jen studená voda, teplá sprcha jednou týdně. No prostě vojna beze zbraně. Ovšem dodnes mám rád pořádek, jsem otužilý a protože jsem v tomto duchu vychoval i naše dcery, pěkně štvu zeťáčky, když jsem jim dáván za vzor. Bylo to tvrdé až někdy kruté, zpočátku jsem si i poplakal, ale po létech na tu dobu vzpomínám s něžností a nostalgií. Potvrzuji platnost rčení „co tě nezabije, to tě posílí“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Z vyprávění vím, že vojáčci, především nováčci, dostali z hlediska výcviku, „buzerování“ pořádně zabrat. Jak píše Dudu, dodržování pořádku, úklid a soužití s kolektivem bylo zase určitým přínosem. Každá věc má rub a líc.

Překvapilo mě, že tajemný příznívec Hambac se dokonce projevil. Necítíte se trapně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Když opomenu některé praktiky a schválnosti,tak by rozhodně prospěla VŠEM a to i ženám!!!
Zároveň si také myslím,že nám něco i vzala.Třeba čas.
Je to jako na táboře.Pravidelný dení režim,povinnosti a zodpovědnost.Tohle spoustě mladým lidem chybý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

některým možná – jsou takoví, kteří by byli potřebovali „srovnat“ a „vycvičit“. Jinak si spíš myslím, že ne, neboť poslední dobou, jak jsem tak slýchal, tam vládla buzerace a šikana (dali vám krysu do polévky, stěžovali jste si, odskákali jste to vy…). Já osobně jsem měl modrou, takže i tak bych se jí vyhnul, a vynahrazuju si ji aktivním zájmem o vojenskou a válečnou historii, zbraně a zbrojařský průmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Ano, myslím si, že dnešním chlapcům vojna chybí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

ano,ale stačilo by půl roku.Hlavně pro mazlíčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hambac

Řekl bych, že některým ženám chybí vojna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek