mirekborek

Chyba zvuku. Co s tím?

Mám netbook a byly na něm přeinstalovány windowsy a od té doby mi nejde zvuk. když najedu na ikonku zvuku tak mi to píše „Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení“ když jsem se tu jednou ptal tak mi někdo poradil ať si nainstaluji ovladač pro tento netbook ale když jsem ho nainstaloval a chtěl jsem ho přidat do správce zařízení napsalo mi to chybu "Nepřípustný přístup k paměťovému zařízení a já nevím co s tím.
Děkuji za rady.

Odpověď na otázky:
Ano byl jsi to ty
a)Zapl jsem správce zařízení a klikl na pc pak dal akce a „Přidat starší hardware pak další a to první nic to nenašlo tak jsem si vybral "řadiče zvuku videa a her“ a vybral jsem ten nainstalovaný ovladač
b)otevřel ten soubor zip a spustil „setup.exe“ a pak jsem to nainstaloval jako klasický program a restartoval pc
c)os mám W7 Professional a ano mam oprávnění admina

  1. Asus Eee PC a je to spíše Počítač jako (typ notebooku)

Doufám že to stačí

Odpovědi
gecco

Mám pocit, že ten „někdo“ jsem já…
😉
Mno:

  1. Co znamená – „chtěl jsem ho přidat do správce zařízení“???
  2. Stáhnul sis ten ovladač?? – a jak jsi jej instaloval??
  3. Jaký máš OS? A máš oprávnění admina??
  4. jaký netbook?? – je to počítač a nebo spíše tablet či smartphone??

___
Pokud na některou z těch otázek neznáš odpověď – zaplať servismenovi…
A nebo se UČ…
😉
___________
Ad A – nesmysl…
Ad B – nerozumím, ale asi taky nesmysl…
Ad C – OK
Ad D – OK

  1. Najeď si na ten web (odkaz v minulé otázce,,,, no – tak ještě jednou – http://www.asus­.com/cz/suppor­t/ ), najdi si tam svůj model počítače a stáhni si patřičný ovladač na svůj lokál.
  2. Pak je spusť (bude-li potřeba, předtím rozbal).

Pokud to nebude spustitelný soubor (program), spusť z Ovládacích panelů Přidat HW – a OVLADAČ z disku.
__
Pokud toto nepomůže, pak

  • pomůže servismen
  • je vadný HW

😉