Slayer5

Chyba serveru 500 – poradíte, jak opravit?

Potřeboval bych pomoc s Facebookem. Snažím se tam přihlásit, ale vždy mi to napíše toto:

Chyba serveru
Při načítání adresy https://www.fa­cebook.com/lo­gin.php?login_at­tempt=1&lwv=110 narazily stránky na chybu. Na této adrese možná právě probíhá údržba stránek, nebo jsou stránky chybně nakonfigurovány.
Načtěte tuto webovou stránku znovu
Klikněte na tlačítko Načíst znovu. Tím znovu odešlete údaje potřebné k načtení stránky.

Poraďte mi prosím jak to jednoduše spravit. Děkuji

PS: Když použiji Wi-Fi ve škole tak to funguje, ale doma ne.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chyba 500 je vnitřní chyba serveru. Ty jako uživatel s tím nic nenaděláš, musíš čekat až to tam někdo opraví.

Další odpovědi
anonym

Stačí restartovat okno.

Emefej

A čemu z hlášky „na adrese možná právě probíhá údržba stránek, nebo jsou stránky chybně nakonfigurovány“ vlastně nerozumíš?.