DusanOrlik

Chyba s načtení PC-HRY ve Windows 8.1-Kdo poradí?

Zdravím,nainsta­loval jsem si poměrně starou pc hru: smash up derby,po spustění hry a intra se mi objeví tato chyba: Cannot initialize Render Context (try switching to 16 or 24/32 bits display)
A notebook můj má komponenty: Intel Celeron 2,16GHz,4GB RAM,64-bit.operační systém,Windows 8.1
Prosím o pomoc,předem díky.Případné další info napíšu zde do diskuzí. :)

DOPLŇUJU:

Nejde to.Nechce mě to pustit.Nejde to nastavit.Nevím proč.Předtím jsem to zkoušel a i tak to nešlo.Není nějaky program na to?Aby to šlo spustit? :/

Odpovědi
anonym

A proč jste nezkusil zmíněné spuštění v 32/24/16 bitech? (V kartičce kompatibility.)

To to nemá nějaký konfigurační soubor, či Setup? Každopádně minimálně můžete užít kompatibilitu – jak již jsem psal. (Pravým na soubor a vlastnosti. Kompatibilita → X bitový režim)

m1sza

starsi hry maji problem s 64-bit oskama… kvuli tomu jsem switchnul na 32-bit abych si zahral fifu 14 :D

EDIT: bavi te ta hra natolik, ze budes ochotnej prejit na 32bit? nebo se na ni vyprdnes :P

Muffz

m1sza – fifa 14 jela v pohode i na 64bit systemu :)
DusanOrlik – stahni si virtualku (VirtualBox, VMware) a .iso Win XP. V virtualizacnim softu si udelej virtualni Win XP, nainstaluj hru a hrej, pojede to v pohode.
(Navodu, jak nakonfigurovat a zprovoznit virtualku je na youtube hafo)

DusanOrlik

Matesax: ja to zkoušel ale i tak to nejde :/