Bronzový

Chyba s načtení PC-HRY ve Windows 8.1-Kdo poradí?

Zdravím,nainstaloval jsem si poměrně starou pc hru: smash up derby,po spustění hry a intra se mi objeví tato chyba: Cannot initialize Render Context (try switching to 16 or 24/32 bits display)
A notebook můj má komponenty: Intel Celeron 2,16GHz,4GB RAM,64-bit.operační systém,Windows 8.1
Prosím o pomoc,předem díky.Případné další info napíšu zde do diskuzí. :)
DOPLŇUJU:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nejde to.Nechce mě to pustit.Nejde to nastavit.Nevím proč.Předtím jsem to zkoušel a i tak to nešlo.Není nějaky program na to?Aby to šlo spustit? :/

Odpovědi:

Bronzový

A proč jste nezkusil zmíněné spuštění v 32/24/16 bitech? (V kartičce kompatibility.)

To to nemá nějaký konfigurační soubor, či Setup? Každopádně minimálně můžete užít kompatibilitu - jak již jsem psal. (Pravým na soubor a vlastnosti. Kompatibilita -> X bitový režim)

starsi hry maji problem s 64-bit oskama... kvuli tomu jsem switchnul na 32-bit abych si zahral fifu 14 :D

EDIT: bavi te ta hra natolik, ze budes ochotnej prejit na 32bit? nebo se na ni vyprdnes :P

Pokročilý

m1sza - fifa 14 jela v pohode i na 64bit systemu :)
DusanOrlik - stahni si virtualku (VirtualBox, VMware) a .iso Win XP. V virtualizacnim softu si udelej virtualni Win XP, nainstaluj hru a hrej, pojede to v pohode.
(Navodu, jak nakonfigurovat a zprovoznit virtualku je na youtube hafo)

Diskuze k otázce

Bronzový

DusanOrlik

Matesax: ja to zkoušel ale i tak to nejde :/

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.