dvdk

Chyba při spuštění PC

Prosím poraďte:
Když jsem složil PC a zapnul ho ukazuje to dvě chyby:
první, že mám špatně zastrčené kolíky na power switch atd., to by tak nevadilo, ale drudá chybaje horší.
Když zapnu PC tak naběhne memory test, ale ukáže to The BIOS detected a serious problem that prevence your PC from booting a Enter= System Error.
Když dám enter, tak to vyhodí:
The top rear cooling fan is blocket or unplugged. This fan is required to keep the temperature in the processor area within acceptable parameters.
WARNING: Improper processor cooling can result in system malfunction.
Myslím, že je to tím, že mám pasivní chlazení, ale nevím jak to nastavit,PC kvůli tomu nemůže bootovat.
Doplňuji:
Děkuji, problém je, že jsem tu sekci v BIUSU nenašel

Odpovědi
Michal Kole

V sekci PC Heat v BIOSu vypni monitorování větráků.

Ale nedoporučuji to, raději PC rozeber a větráky vyčisti nebo kup nový pokud jsou zaseklé.

Hlada

Napište typ desky.