taxio

Chyba při spuštění minecraftu

Dobrý den, mám problém když spustím minecraft tak se to nečítá a kdyš se to načte tak mi sčerní obrazovka a oznámí mi to chybu nevíte někdo co stím?
Doplňuji:
no to všechno mám a nejde mi to

Odpovědi
tyrox

Ano takový případ už jsem zažil stačí vyzkoušet 3 kroky a věřím v to,že to pojede.Za 1.Zkus stahnout JAVU na PC to ten minecraft rozjíždí. 2.Zkus stahnout jinej minecraft např.. starší verzi a pak nechat updatovat a nebo za 3.Musíš být připojený k internetu ,když Minecraft rozjíždíš