Gonki

Jak na chybu při přenosu dat z PC přes USB do mobilu?

Když se snažím přenést hudbu z počítače do mého mobilu (HTC desire 500), vyskakuje mi chybová hláška „zařízení přestalo odpovídat nebo bylo odpojeno“. Dříve se podařilo hudbu nahrát tak na pátý pokus, ale ted´ už se to nedaří ani na několik pokusů. Našel jsem si na internetu něco o tom, jak to opravit (https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/kb/908673/cs), ale v podstatě jsem absolutně nepochopil, co mi radí. Mohl by mi to někdo přeložit jako člověku, který se absolutně neorientuje v počítačovém systému? Jedná se o odstavec „Řešení pro systém Windows 7“.

Odpovědi
gecco

To „řešení…“ se týká editace registrů – vřele nedoporučuju nikomu, kdo se ptá tak, jako ty nyní – nic ve zlém…
😉
Asi tak – v pořadí…

  1. zkontroluj si (případně vyměň) kabel, kterým HTC připojuješ
  2. zkus jiný USB port
  3. připoj telefon k počítači jinak (BT, wifi)…
  4. vyndej z telefonu SD kartu, připoj ji přes čtečku a soubory nahrej přímo
  5. obrať se v okolí na někoho, kdo registry zedituje (ale předem si zazálohuj data)