štamgast

Chyba na Wikipedii?

Zde je fotka: http://img580­.imageshack.us/im­g580/8783/bez­nzvutu.jpg
Detroit Red Wings (Nicklas Lidström) byl asi jediným klubem (hráčem), který hrál NHL když byla stávka, zajímavé…
Doplňuji:
Ondro, spíše mě zajímá důvod a kde se mohli tyhle čísla za tu sezonu vzít.

Nejlepší odpověď
ondra07

Tak, i na Wikipedii není všechno správně. Obsah tam vkládají uživatelé, tak nemůžeme vždy čekat, že to bude správně :)

Další odpovědi
Já...

Ano, je tam chyba (pouhý překlep…) v datumu sezony. To jsou údaje z předcházející sezony 2003–2004. Taky když se podíváš ve sloupečku „Sezona“ o řádek výš, tak tam ve výčtu tato sezona chybí…

Všichni víme, že by tam měla chybět právě ta Sezona 2004–2005…

😉

Ro-Wig

Je známo, že na Wikipedii nejsou všechny informace pravdivé a prý až 20 % informací nemusí být správných, takže Wikipedie není jako fundovaný zdroj informací moc dobrá.