Janula

chyba na ICQ

Už půl roku mi nejde ICQ a stále mi to ukazuje, že došlo k chybě. Kamarádka říká, že jí to taky nejde už dlouho a je nás víc lidí.Má někdo odpověď ?

Nejlepší odpověď
kenyrts

na stránce Atlasu máte vpravo nabídku ICQ ke stažení nejnovější verze,tak si ji stáhněte a nainstalujte,ale ještě dříve než budete stahovat,vlevo máte ikonu ICQ bez instalace,tak bych zadal svoje ICQ číslo a heslo,zda se budete na toto zadání moci přihlásit,jestli ano,tak vám nic nebrání si ICQ nainstalovat a užívat,toť vše.

Zdroj: http://atlas.cen­trum.cz/

Další odpovědi
panenka

taky mi tak nešel viphone tak jsem ho odebrala nainstalovala znovu a pak mi to šlo

lemra@lina

Ruský stroj QIP to jistí a je bez reklam, pokud ho na centrále neodseknou (načež vyjdou hned opravy od rusů), tak je dobrý.