DusanOrlik

Chyba javahry-proč hra nejde spustit?

zdravím,mám mobil Nokia C1–01,stáhl jsem si java hru z www.uloz.to : Bulanci.jar 128×160 .V pořádku jsem ji dal do mobilu,ovšem při spuštění v mobilu,se tato hra nespustí,ale píše to,že: ,,Neplatná aplikace.Přejete si tento soubor odstranit?´´.Vůbec nevím proč to nejde a jak problém napravit.Poraďte prosím.Díky za radu

Nejlepší odpověď
DDarent

Buď je ,,špatně'' stažená nebo má nějakou ochranu, nebo tan co jí tam dával neni důvěrihodná osoba a dělá si z lidí pr..l!!!

Já na Samsungu s Badou 1.2 Taky nepustim všechny hry v nízkym rozlišení… občas mi to taky napíše chybný formát… (při instalaci) (spíš sem jednou zkoušel porovnat NFS v kvalitě v klasickym mobilu a v HD kvalitě, ale to je jedno)…

Když se stahuje z uloz.to, nemáš žádnou záruku, že to bude fungovat, natož si na to eštš stěžovat, když to je nelegální…

Další odpovědi
Michal Kole

Zkus to znova stáhnout a uložit znova do mobilu

Nevyžaduje hra novější verzi Javy než je v telefonu, i když telefon je starý rok?