Chvalite a jste chvaleni ? Ja chvalim , ale malokdy jsem pochvalena

( protoze vetsinou neni za co ) 🙂 P.S. Tim chci naznacit , ze pochvalte urcite dnes a nejen dnes … komukoliv – kdo dnes uvaril – dnesni obed. Tak dobrou a zatim … -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Poděkovat za oběd je slušnost,neboť ten který jídlo připravoval si s tím dal práci.

Další odpovědi
panenka

Ano chválím a hodně jak moje děti manžela tak i mé známé.I já jsem chválená člověk když je chválen je mu hned lépe.Tebe pochválím za dobrou otázku taky ti přeji dobrou chut a brzy se nám zase vrať

anonym

U nás v rodině je pochválit samozřejmostí.Třeba u jídla máme tuto stupnici:
:děkuji za oběd
děkuji za dobrý oběd
děkuji za fantastický oběd
nevím co bych dodal.
Někdy pochválení zahřeje více na duši než,třeba penízky do pokladničky.
Doplňuji:
No a můj nebožtík tchán poděkováním za oběd používal tato slova: Děkuji tomu kdo snědl a kdo vařil,aby si prsty opařil!

hanulka11

Netřeba chválit pouze za jídlo ,které je připraveno, pochvala by měla být normální ve vztahu ke každému a i za maličkost.
Je to jednak slušnost a milá pozornost, že vám na lidech záleží .....a opravdu pochvala potěší.
U nás se chválí!!!!!!!!!!
Chval a budeš pochválen .Mějte prima odpoledne.