Chutnal vám nemocniční čaj ?

Nejlepší odpověď
briketka10

nepila jsem ho !

Další odpovědi
brillant

Nedalo se to pít.

Sůwa

Když už musím být v nemocnici, tak je mi mizerně a nějaký čaj rozhodně neřeším. Když nic jiného nemají, tak to prostě vypiju 🙂

hanulka11

čaj mi neutkvěl v paměti, ale chutnalo mi jejich bílé kafe – ale to už asi dneska neuměj – je to už přes 30let co jsem byla v nemocnici

mosoj

Normálka. Čaj piji i jídlo je chutné. Pokud jsem v nemocnici tak jídlo je to poslední na co myslím, na rozdíl od mnohých pacientů. Jednou jsem dostal vynadáno když jsem odmítl jídlo, protože mně bylo nevolno, že jsem jim ho nechal. Prý to mohl sežrat někdo na pokoji !!!!!! Taky Čech že !

huxa

ano, chutnal, děkuji za optání

pusinka50

Díky za optání, nic moc, ale slazené vody nepiji, tak nezbývá pít nic jiného

redy

Za tem čas ,co tam chodím s železnou pravidelností jsem si zvykla ☹

Michal Kole

Co mi zbývalo 🙂

Pil jsem už lepší čaje 🙂 Jemča, Pickwik, Teekanne, Lipton,

M.

V nemocnici jsem byla naposledy snad v pěti letech. To už si opravdu nepamatuji. :)

MacChill

Ale jo, k pojmenování „čaj“ to má asi daleko, ale chuťově to neni špatné…

anonym

Raději si donesu svoje

pivo :)

anonym

Dělal jsem si v nemocnici dátu masalu s mlékem jako z čajovny – chutná delikátně. Pivo a čaj z nemocnice? No fuj.

Conchus

Ne, ale pořád byl lepší ta jejich „bílá káva“.

elektrikář

Tam to totiž vaří v polévkovém kotli a moc záleží na teplotě vody a množství čaje ve velkém čajovém sáčku a jestli ty staré použité občas s kotle vyhází.