Chutnal vám kožuch – škraloup na mléce?!

Nejlepší odpověď
anonym

Fuj! Právě kvůli tomu jsem začala mléko nenávidět.Škra­loup,votápek nebo kožuch i teď mám po chuti na už připravenou snídani když si na to vzpomenu. Na pudingu mi nevadil a nejvíc jsem milovala usazeninu na dně kelímku se smetanovou polárkou.Ňam-už jsem si chuť zase spravila!…:D

Další odpovědi
anonym

Barbakane, vybíravá nejsem, ale to na mne bylo moc. Škraloup jsem polknout nedokázala. Babička se můj odpor snažila zlomit, ale to se jí nepodařilo.

Drap

Nikdy.....brrrrrrrrr

Damiana

Přímo na mléce ne, ale na malcau nebo na bílé kávě asi docela ano. Teď jsem si totiž vybavila, že jsem si ho i záměrně „pěstovala“. Vždycky jsem ho sešrábla a zblajzla, nechala ho zase „obnovit“ a tak pořád dokola.
Dneska už tyhle mléčné nápoje nepiji a čaj, ten je „nahatej“…:-)

aramah

Chutná a moc:)

veruska

Brrrr!Jen to ne!

Grim Reaper

Nikdy som to tam, pokiaľ viem, ani nemala… neviem teda, ako to chutí, ale viem, že na pudingu som to milovala (stále milujem)

terry

Jj, chutná, a pěkně tlusťoučký a studený :).
Mňam.

Georgo2010

Pamatuji si z dětských let, že mi babička vařívala mléko v rendlíku s rozkvedlaným vajíčkem a nakonec to přislazovala Grankem. Vytvořený mléčný škraloup byl jako pomyslná třešnička na dortu, naprosto delikátní. Nicméně ne každému tento „kožuch“ chutná, ti ostatní ví, o čem mluvím.

pizlicka

to mi ani nepripominej.ja od mala svarene mleko nesnasim,a kdyz jsem se rano probudila,a nez jsem zasedla ke stolu,uz hrnku na me koukal onen kožuch.vzdy jsem mleko lila do umyvadla.jeste cestou do skoly se mi tocil zaludek.zvlastni,na pudingu jsem jej milovala.

jaza

Mňam, ale to bylo dávnop za komoušů, kdy se mléko nepasterizovalo a bylo dostatečně tučné. Ikdyž se dnes koup= údajně čerstvé mléko, tak „kožuch“ není, nebo je na něm hnusný škraloup.