Avatar uživatele
anonym

Chutnal vám kožuch – škraloup na mléce?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Georgo2010, anonym před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Fuj! Právě kvůli tomu jsem začala mléko nenávidět.Škra­loup,votápek nebo kožuch i teď mám po chuti na už připravenou snídani když si na to vzpomenu. Na pudingu mi nevadil a nejvíc jsem milovala usazeninu na dně kelímku se smetanovou polárkou.Ňam-už jsem si chuť zase spravila!…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, vybíravá nejsem, ale to na mne bylo moc. Škraloup jsem polknout nedokázala. Babička se můj odpor snažila zlomit, ale to se jí nepodařilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nikdy.....brrrrrrrrr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Přímo na mléce ne, ale na malcau nebo na bílé kávě asi docela ano. Teď jsem si totiž vybavila, že jsem si ho i záměrně „pěstovala“. Vždycky jsem ho sešrábla a zblajzla, nechala ho zase „obnovit“ a tak pořád dokola.
Dneska už tyhle mléčné nápoje nepiji a čaj, ten je „nahatej“…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Chutná a moc:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Brrrr!Jen to ne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Grim Reaper

Nikdy som to tam, pokiaľ viem, ani nemala… neviem teda, ako to chutí, ale viem, že na pudingu som to milovala (stále milujem)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jj, chutná, a pěkně tlusťoučký a studený :).
Mňam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Pamatuji si z dětských let, že mi babička vařívala mléko v rendlíku s rozkvedlaným vajíčkem a nakonec to přislazovala Grankem. Vytvořený mléčný škraloup byl jako pomyslná třešnička na dortu, naprosto delikátní. Nicméně ne každému tento „kožuch“ chutná, ti ostatní ví, o čem mluvím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

to mi ani nepripominej.ja od mala svarene mleko nesnasim,a kdyz jsem se rano probudila,a nez jsem zasedla ke stolu,uz hrnku na me koukal onen kožuch.vzdy jsem mleko lila do umyvadla.jeste cestou do skoly se mi tocil zaludek.zvlastni,na pudingu jsem jej milovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jaza

Mňam, ale to bylo dávnop za komoušů, kdy se mléko nepasterizovalo a bylo dostatečně tučné. Ikdyž se dnes koup= údajně čerstvé mléko, tak „kožuch“ není, nebo je na něm hnusný škraloup.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek