štamgast

Chutná vám sýr Leerdammer?

Nejlepší odpověď
anonym

I sýr tohoto typu není k zahození.

Další odpovědi
anonym

Leerdammer mi chutnal, bohužel jsem ho měl jen jednou. Nejsem vůbec vybíravý, zatím mi chutnaly všechny sýry vč. olomouckých 🙂

baghira

Chutnají mi všechny sýry tohoto typu, takže ano, i Leerdammer.

briketka10

mám ráda všechny sýry a teď bych si ho hned dala a ty ho máš?
nebo se jen tak ptáš ?

manon

Použiji takovou malou parafrázi, protože píšu později než baghira: Nechutná mi žádný sýr tohoto typu, takže ne, ani Leerdammer :)

Doomik

ne