nikolka-101

Chutná vám pivo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano

Chutná mi v létě na žízeň,klidně i nealkoholic­ké.V zimě ho nepiju.

Další odpovědi
ten který je

Ano

Ano a poslední dobou rád ochutnávám piva z malých pivovarů.Je dobře že se dostávají na trh.

tom004

Ano

Sám,nejsem pivař,ale pivo je nejzdravější nápoj.Je to s ním,jak s rumem.Kudy teče,tudy léčí.Prostě,má všechna nej.....Na žízeň,není nic lepšího.

anonym

Ano

Kdyby nám nechutnalo, tak bychom v jeho pití nemohli být 1. na světě.

Deli

Ano

Nejvíc ke grilování.

quentos

Ano

lepší nápoj neexistuje. A z nich nejvíc trutnovský Krakonoš

baghira

Ne

Běžně ho nepiju, jenom výjimečně k jídlu, ke kterému se hodí.

Asi nejsem ten správnej Čech :))

Jikra

Ano

Pivo je jeden z nejlepších vynálezů lidstva!

fablen

Ano

Ponytail

Ne

Nepřišla jsem mu na chuť a už se to asi nezmění.

Miisa

Ne

filva

Ne

lucille

Ne

snookerballs

Ano