FOX.IK

Chutna vam neco od znacky EUROSHOPPER?

A vubec vyrabi tato privatni znacka Tesca neco kvalitniho?
Doplňuji:
Euroshopper je z Tesca. Myslim ten klasicky cerveno bily v lacinem obalu

Nejlepší odpověď
mojitek

To není od Tesca,ale myslím od Albertu.Jinak Euroschoper nejsou špatná mléka a kompotované broskve za 22,– jsou výborné.
Doplňuji:
V Tescu mají jinou značku.Ten Euroshoper se nedá takhle jednostranně posoudit.Je to většinou to nejlevnější co se dá sehnat,ale nemusí to nutně znamenat šunt.Na Stream.cz jsem viděl testy mléka-to dopadlo ok.Občas koupím ty jejich těstoviny za 6.50 kč nebo mléko-není problém.Broskve ve větší plechovce v polosladkým nálevu za 21 kč jsou super.Sodovka 1,5 l. za 3.90 kč ..je to srovnatelný s předraženýma „značkama“ tak proč to nekoupit..

Další odpovědi
honza19hk

zaprvé je to Albert,za druhé žrádlo neřeším,pokud to nesmrdí a není na tom plíseň pak to zbaštim a je mi jedno jestli to je z tesca nebo od číňanů.
Doplňuji:
z Tesca to není. Je to vyráběné pod touto značkou pro firmu Ahold což je Albert. Jestli to tesco prodává je třeba otázkou nějaké smlouvy,u nás to v tescu teda nemají.Za to v albertu ano.

eso123

Euroshopper má podle mého strašná polotučná mléka,jednou jsem měl možnost je pít se zdáním ušetřit,byla to však jen bílá barva absolutně bez chuti.Toto typuji i na další výrobky této firmy. To co je levné je většinou nekvalitní

Další levné výrobky s odlišným názvem obchodních řetězců jako je Tesco Value,Albert Quality a další jsou kvalitou úděsná avšak cenou skvělá- buď budeš požívat kvalitnější za dráž, nebo duševně ušetříš,ale nakonec požíváš nekvalitu.

Jedinné s čím jsem jakž takž spokojen je Kklasic od Kauflandu, některé výrobky od nich totiž nejsou zcela nejhorší

mojitek

eso123 : s tou nekvalitou jseš na omylu.Kolikrát tyhle výrobky jsou na minimálně stejné kvalitě jako ty předražené značkové.Tam platíš za výrobek mnohem víc ,ale platíš jen za značku,ale kvalita je stejná.

FOX.IK

Vklastne mate pravdu,omlouvAM SE