jirka F

CHutná vám nebo nechutná oukrop?

Mě vůbec oukrop nechutná ale musím ho jíst protože ho jíme všichni tak já musí taky ale vůbec mě nechutná

A jak to máte vy chutná vám oukrop nebo nechutná ?

Nejlepší odpověď
setapouch

b) Oukrop mě chutná

Česnečka je jedna z nejlepších. Ovšem, jedl jsem už i takovou, kterou jsem cítil ještě druhý den a jen taktak, že jsem se z toho nepozvracel. Od té doby vím, že i tohle se musí umět udělat.

Další odpovědi
marci1

b) Oukrop mě chutná

Chutná mi, dělám ho i s vejcem. 🙂

anonym

b) Oukrop mě chutná

Je to delikatesní polévka, ale nesmí být dělaná z česnekové pasty, jak ji dělají některé restaurace. Jednou jsem si ji dal v nóbl restauraci, ochutnal a šla i s číšnikem.

anonym

b) Oukrop mě chutná

Chutná,je to výborná polévka.

arygnoc

c) jiná možnost ( dopište v komentáři)

som už veľký, môžem jesť iba to čo mi chutná.
chute ostatných nie sú pre mňa smerodajné.

😉

brillant

b) Oukrop mě chutná