dgfdgf

Chutná vám absinth?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – ale ten originální, ne současná náhražka…
😉

Další odpovědi
quentos

Chutnal – zamlada, teď už jsem ho léta neměl, tak jsem tu chuť stačil zapomenout…

ptáč

Natolik silný alkohol musí zabít veškeré chuťové kalichy. Raději něco kolem 38 – 52 %, páč jsem kdysi po první štamprli absintu dostal vztek.

anonym

Ani ne,kdysi dávno jsem to ochutnal,je to dost tvrdej chlast,to nemusím.

anonym

Chutnal, protože takový lomcovák už pít nebudu. Jinak je to kvalitní pití, to musím uznat!

Lamalam

Nijak zvlášť mě nazaujal. Znám chutnější alkoholy.

jáára

Teď nedávno sem okusil nějaký absinth s obsahem 3,4% thujonu.
A pak mám okno asi na 6hodin. Probíral sem se dva dny…

Absinth je mé oblíbené alcohol

Majkíííí

Pokud se vám zdá absint silný není vůbec žádným prohřeškem zředit ho vodou podobně jako se dá zředit whisky. Dokonce se doporučuje poměr ředění 1:2 až 1:4

Zdroj: https://www.al­koholium.cz/ab­sinth-opojna-zelena-vila/

Emefej

Vypiju to, ale preferuju jiný typ chlastu.