Avatar uživatele
Spiritus

Chutná nebo ne?

Chutná vám v McDonaldu a podobných filiálkách nebo ne?
Doplňuji:
Mě osobně přijde jako bych jedla kusy prapodivný hmoty…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

McDonald-hygienické,kul­t.prostředí,bez chuti a zápachu. Zlatá špinavá „Koruna“(to byl automat na Václaváku).A těm opečenejm klobásám u těch fujtajblovejch stánků se nic nevyrovná.
Kam zmizely ty nádherný, zaplivaný pajzly?
Teď je vše hygienické,studené, odosobněné,jedna hospoda jako druhá. Pár jich mohli nechat,jako skansen.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

V McDonaldu se stavuji vyjímečně, jídlo mi tam nijak zvláště nechutná, v létě si tam ale ráda dám zmrzlinu s nějakou polevou, občas salát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gorouš

V McDonaldu mi to nechutná, dávám spíš přednost KFC nebo čínské restauraci. Kuřecí mám radši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Ne.

To maso z těch jejich hamburgrů nechutná ani našim kočkám. A ty sežerou skoro všechno.

Takže to vypovídá samo o sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

U McDonald´s si dávám kakao a jablečnou taštičku, hamburgery namám ráda. Jinak v KFC se občas stavím na kuřátko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mila Spiritus,jsem odpurce techto rychlovek,dobre to popsala Nuk nuk a ja souhlasim,pridam jen to ,ze je to zcela urcite start k obezite a vim o cem mluvim. P.S. Jahudko,v otazce proc se mladi lide prejidaji od Bizonky,byla to Nuk nuk,mrkni na to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Hamburgery mi moc nechutnají nikde. Jinak v McDonaldu se stavím na nějaké to sladké jídlo a pití. Když chci maso apod., stavím se do KFC.

To ILLINES: Jak jste psala, že to Nuk nuk dobře popsala, nebyla to Nuk nuk, ale afro.minerva. Od včerejška co má tu jinou „avatarku“ si ji s Nuk nuk také pletu :D

To ILLINES 2: Už jsem to viděla, promiň. Já myslela, že sis Nuk nuk spletla s afro.minervou u této otázky. :D. Ještě jednou se ti omlouvám ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já kupuku v McDonaldu salátek – ten je mňam, občas kuřecí nugetky. Hamburgry mi od nich nechutnají.
V KFC si pochutnávám.

Ale souhlasím, že to vždy není nejzdravější.

pro Bubču : na vesnicích tyto hospodské skanzeny občas najdeš 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KOLMIX

Já kdysi v Mekáči pracoval a občas tam zajdu hlavně z důvodu, že vím, jak jsou výrobky od Meka kvalitní a nehrozí jako např. u asijských bister, že bych nevědomky jedl kočičky, pejsky, maso z nemocných prasátek či u řeky pochytaných kačen.

Klasické Xburgery z hovězího taky moc nemusím, ale v Meku dělají jeden HODNĚ DOBRÝ sendvič, na který se celkem zapomíná, a sice McCountry z vepřového masa. Mohu jen doporučit a rozhodně se mu nevyrovná ani kuře z KFC…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mně chutná a mám to rád,ne každý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Mě tam rozhodně chutná. A souhlasím, že tak je daná kvalita a člověk se nemusí bát původu masa. V čínských bistrech nejím, polovinu veškeré hmoty jídla tam tvoří glutaman sodný.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

V žádném prípadě se to nedá ani srovnávat s kvalitní restaurací – je to tam drahé, malé porce, takže se tam člověk nenají a rozhodně si nepochutná.Nechápu, že se to tady ten americky nesmysl uchytil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek