Spiritus

Chutná nebo ne?

Chutná vám v McDonaldu a podobných filiálkách nebo ne?
Doplňuji:
Mě osobně přijde jako bych jedla kusy prapodivný hmoty…

Nejlepší odpověď
anonym

McDonald-hygienické,kul­t.prostředí,bez chuti a zápachu. Zlatá špinavá „Koruna“(to byl automat na Václaváku).A těm opečenejm klobásám u těch fujtajblovejch stánků se nic nevyrovná.
Kam zmizely ty nádherný, zaplivaný pajzly?
Teď je vše hygienické,studené, odosobněné,jedna hospoda jako druhá. Pár jich mohli nechat,jako skansen.

Další odpovědi
BEAES

V McDonaldu se stavuji vyjímečně, jídlo mi tam nijak zvláště nechutná, v létě si tam ale ráda dám zmrzlinu s nějakou polevou, občas salát.

Gorouš

V McDonaldu mi to nechutná, dávám spíš přednost KFC nebo čínské restauraci. Kuřecí mám radši.

afro.minerva

Ne.

To maso z těch jejich hamburgrů nechutná ani našim kočkám. A ty sežerou skoro všechno.

Takže to vypovídá samo o sobě.

chucky

U McDonald´s si dávám kakao a jablečnou taštičku, hamburgery namám ráda. Jinak v KFC se občas stavím na kuřátko.

anonym

Mila Spiritus,jsem odpurce techto rychlovek,dobre to popsala Nuk nuk a ja souhlasim,pridam jen to ,ze je to zcela urcite start k obezite a vim o cem mluvim. P.S. Jahudko,v otazce proc se mladi lide prejidaji od Bizonky,byla to Nuk nuk,mrkni na to.

Jahoda

Hamburgery mi moc nechutnají nikde. Jinak v McDonaldu se stavím na nějaké to sladké jídlo a pití. Když chci maso apod., stavím se do KFC.

To ILLINES: Jak jste psala, že to Nuk nuk dobře popsala, nebyla to Nuk nuk, ale afro.minerva. Od včerejška co má tu jinou „avatarku“ si ji s Nuk nuk také pletu :D

To ILLINES 2: Už jsem to viděla, promiň. Já myslela, že sis Nuk nuk spletla s afro.minervou u této otázky. :D. Ještě jednou se ti omlouvám ;o)

ReHu

Já kupuku v McDonaldu salátek – ten je mňam, občas kuřecí nugetky. Hamburgry mi od nich nechutnají.
V KFC si pochutnávám.

Ale souhlasím, že to vždy není nejzdravější.

pro Bubču : na vesnicích tyto hospodské skanzeny občas najdeš 🙂

KOLMIX

Já kdysi v Mekáči pracoval a občas tam zajdu hlavně z důvodu, že vím, jak jsou výrobky od Meka kvalitní a nehrozí jako např. u asijských bister, že bych nevědomky jedl kočičky, pejsky, maso z nemocných prasátek či u řeky pochytaných kačen.

Klasické Xburgery z hovězího taky moc nemusím, ale v Meku dělají jeden HODNĚ DOBRÝ sendvič, na který se celkem zapomíná, a sice McCountry z vepřového masa. Mohu jen doporučit a rozhodně se mu nevyrovná ani kuře z KFC…

Michal

Mně chutná a mám to rád,ne každý den.

infant

Mě tam rozhodně chutná. A souhlasím, že tak je daná kvalita a člověk se nemusí bát původu masa. V čínských bistrech nejím, polovinu veškeré hmoty jídla tam tvoří glutaman sodný.

Zdroj: infant.blog.cz

Zlatomuska

V žádném prípadě se to nedá ani srovnávat s kvalitní restaurací – je to tam drahé, malé porce, takže se tam člověk nenají a rozhodně si nepochutná.Nechápu, že se to tady ten americky nesmysl uchytil