Avatar uživatele
Oprah

Chutě v těhotenství a pálení žáhy.

Jsem v prvním měsíci těhotenství,můžu už teď mít chutě?Už asi dva týdny bych pořád jen jedla topinky s česnekem,nebo cokoliv s česnekem,zdá se mi že je na chutě brzo,nebo to dělají hormony,a co mi poradíte na pálení žáhy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

na pálení žáhy je dobrá soda ale i určitě jiné léky které seženete v lékárně.když jim řeknete že jste těhotná oni vám určitě něco nabídnou.ty chutě které ted máte jsou běžné já například když jsem čekala malého tak jsem jen jedla bramboráky počesnekované

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

Na pálení žáhy pomáhá jedlá soda.
O těch chutích upřímně moc nevím,(ale když jsem četl váš dotaz,tak mne jako první věc napadla tasemnice…netvrdím že ji máte,ale údajně proti nim pomáhá česnek,tělo někdy něco potřebuje a dá to najevo tímto způsobem a navíc v době těhotenství by byl takový parzit problémem,protože dítě si od vás bere důležité látky a na vás jich moc nezbývá.)Dávám to schválně do závorky jako pouhou domněnku..
Všeobecně se v těhotenství doporučuje maximálně pestrá strava s obsahem všech potřebných látek,já bych vám doporučil zůstat klidná,jistě to bude zcela normální…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Tak chutě může mít každá ženská a nemusí být těhotná. Pokud tě to ale začalo hodně trápit, takový ty malý žravosti, tak bych ti doporučila brát vitamíny pro těhotné. Já brala Calibrum Babyplan a pak jsem přešla na calibrum mami. Připadali mi líp spolknutelný, protože tablety nesnáším a v šumivý verzi se takový vitamíny nedělají. Jinak jsem měla celé těhotenství hroznou chuť na sterilovanou červenou řepu. Tu bych ti i doporučovala. Má v sobě hodně vitamínů a hlavně kyselinu listovou a ta je prevencí vzniku rozštěpu páteře. Pokud máš už teď takový chutě, tak ti asi něco v těle chybí a vitamínama a správnou stravou to musíš doplnit. Hormony ti teď brzo vyletí nahoru. Asi ti začnou nevolnosti. Doporučuju hodně odpočívat a hlavně než ráno vztaneš, tak sníst ještě v leže v posteli třeba sušenku. Rána potom nejsou tak hrozná. Navíc v lékárně prodávají taková lízátka, která tlumí pocit nevolnosti v těhotenství. Mě to dost pomohlo. Hodně pravidelně jez a vyhýbej se nezdravým věcem a hlavně alkoholu a cigaretovýmu kouři. Nikdo nemá v tvé přítomnosti co kouřit. Jsi těhotná! Jestli tě začala hodně pálit žáha, tak je možné, že jsi jedla něco hodně kořeněného a pokud ne, tak si brnkni gynekologovi a on ti určitě něco zaručeného doporučí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
esmeralda

ahojky,jsem maminka od 3 dětí:-),na pálení žáhy mi pomáhala sklenice mléka,ty chutě jsou možné,tak jez co ti ,,radí,,,je potřeba vyjít mimču vstříc,česnek jsem jedla taky,myslím, že nevadí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1g

Dobrý den, já v těhotenství užívala na pálení žáhy Renee, je to k dostání v lékárně a je to opravdu supr. Už jen proto,že to pomáhá i při nadýmání a plnosti. Chutě, já v těhotenství chutě měla až od 5 měsíce a to jsem měla chutě většinou na jogurty a mléčné výrobky. Myslím, že chutě, které máte teď vy, jsou jen sugesce, nebo prostě tělo potřebuje česnek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pája83

na pálení žáhy mě osobně pomáhá GAVISKON koupíte ho v kterékoliv lékárně.a je i pro těhotné maminky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SarrahParker

Můžu se zeptat jestli jste brali i nějaké vitamíny v těhotenství?

Avatar uživatele
Sonka Pop

Určitě vitamínky v těhu doporučuju, aby ti nic nechybělo a mimi mělo vše, co potřebuje. Chytré miminko jsou super vitamíny, taky jsem je brala a byla jsem s nima moc spokojená.

před 1606 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek