Chudst je stribrny !! ? Prosim , zkontrolujte me , at zase neplasim jako minule. !! :-) Blahopreji. ! -iv-

Ted jsem mu to " docvakala " . :-)) Hlidam to tu od rana. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Provedl jsem kontrolu,vše v pohodě.Rád se přidávám.Je fajn,že tu jsi.Dík.

Další odpovědi:

Zlatý

Pridávam sa k blahoželaniu.
-iv-, dobre ste si adoptovala "synovca" :-)

Zlatý

letí gratulace pro chudsta- za jeho plodné příspěvky , jen tak dál........huráááááá

Zlatý

Gratuluji,to stříbro je zasloužené a díky za odpovědi z kterých mnohdy čerpám ponaučení.

Zlatý

Blahopřeji k dosažení stříbra a díky za odpovědi.

Zlatý

Chudste, také se připojuji ke gratulaci. Jen tak dál.

Ano, tentokrát oprávněně, v tuto chvíli 5 022 bodů, však jsem mu také včera i dnes v souladu s naším návodem přidával bodíky jako divý.
A protože už gratuloval kde kdo i minule, má chudst zásluhou snaživé -iv- opět jeden rekord, jako jediný dvě tuplované vlny gratulací k témuž jubileu.
Komu se to poštěstí? A už tak mladý, to my staří kozáci se takové slávy nedožijem.

Zlatý

... já se též připojím ke gratulaci a tradičně opět s křížkem po funuse....:-)i tak ale přeji další úspěchy,zajímavé otázky a užitečné odpovědi...

Zlatý

Taky blahopřeju, je to zasloužený. Ať se daří i nadále a ať se to tu s námi dá vydržet třeba i ke zlatu!

Zlatý

Já se také přidávám ke gratulaci,děkuju za všechny odpovědi i zajímavé otázky.At se Vám daří i nadále:-)

Zlatý

Moc blahopřeji

Zlatý

A všimli jste si, že je stříbrný jen za 5 zajímavých otázek, ale především za jeho úžasných 988 odpovědí - z toho 811 užitečných? To je úžasné "skóre", ne?

Gratuluji!

Také moc gratuluji!!

Zlatý

ještě,že má tak hodnou tetku !!!!!!!!!

Stříbrný

Také se připojím ke gratulaci =)

Pokročilý

Gratuůluji ke stříbru :)

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

No pani. A ja to samozrejme zase prosvihnu. Je to normalni? Ja se snad musim zacit divat do "Ankety a zabava". To byla naprosta nahoda, ze jsem na toto tema narazil.

Dekuji vsem, bez vyjimky, hrozne moc! A specialni extra podekovani me uzasne teticce :) S jednim dodatkovym vzkazem pro to, co jsi napsala v diskuzi: nepodryvej se tak, neni to pravda. Legrace musi byt vzdy a vsude a ty si ji uzivas. Me odpovedi jsou vetsinou vzdy k veci - suche a bez humoru. Tve odpovedi jsou sice take vetsinou vzdy k veci - ale s uzasnym humorem. Diky ti za nej a uz nechci slyset nic o tve 'blbosti'!

DIKY VSEM JESTE JEDNOU! ... potesilo to. Moc :)

anonym

Rozdil mezi mnou a Chudstem je ten , ze on to ma za chytrost , kdezto ja za blbosti. :-(
-iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.