Heřman

Chtěly byste zhubnou a o kolik kg.

Jakou znáte (prověřenou) stránku kde bych našel jak správně a (rychle) zhubnout.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem se svým tělem spokojená. Sice bych asi potřebovala trochu více přibrat, ale nechce se mi si s tím dělat starosti.

Další odpovědi
Funna

rychlé a zároveň zdravé hubnutí v podstatě neexistuje…taky jsi ta kila nenabral přes noc…takže jediná cesta je začít se hýbat a pohlídat si to, co jíš, abys měl vyvážený poměr tuků, sacharidů, vlákniny, energie atd…a to můžeš tady http://kalori­e.mte.cz/calcs/

anonym

nechci hubnout, spíš chci přibrat 5–7 kg, všude je o hubnutí, ale přibrání ani ťuk.

Pauka9

Snažím se držet diety, sportovat atd, ale vždy se to zastaví na 3–4kg dole a když to už dál nejde, tak to jednoduše vzdám…já vím, je to ten nejhorší přístup, ale když prostě nevidím výsledky, nemám důvod pokračovat. Je to v mé hlavě…
A chtěla bych zhubnout tak dejme tomu 7–9kg, což je v mém případě nemožné.