Kamionacka09

Chtelo se vam nekdy mezi lidma samo od sebe uplne smat?

A jak jste to vydrzeli? (jestli jste teda nezacli?)
Doplňuji:
Omlouvam se ze mi to zkocilo do spatne kategorie

Nejlepší odpověď
BANAN93

málo kdy – mám rád ten nezadržitelnej smích – většinou k tomu mám podnět… třeba jako ve škole o hodině fyziky. Kdy tenkrát kámarád vyprávěl jak jako malej chtěl auto na ovládání a že ho nedostal a druhej spolužák dodal " no ty si jako malej chodil v tom parku s tim klapacím kačerem a koukal na ty děti jak maj ty autíčka na ovládání"
To jsem si úplně živě představil a začal jsem se hrozně smát, ale asi minutu v kuse až mi tekly slzy a bolelo mě břicho, do toho ještě učitelka na mě začala koukat, tak jsem se to snažil zadržovat a když se snažím ten smích zadržet, tak se směju ještě víc..... pak jsem na ní viděl že si začala myslet, že se směju jí ..... tak znova další vlna a pak už tedy zazvonilo naštěstí :D
Doplňuji:
Ale je pravda, že prostředí ve kterém se to nehodí je často pro to jako stvořené

Další odpovědi
kapka

Určitě chtělo, člověk se musí snažit myslet na něco jiného, ale někdy se to vydržet nedá.

panxnotdead

Já se vždycky tlemim učitelům do xichtu :D

Drap

Smazat co ?