poa.li

Chtělo by se vám popsat nějaký svůj zajímavý sen…? Díky..

Odpovědi
BEAES

Nevím jestli je zajímavý, ale neustále se mi opakuje, nepravidelně už asi 2 roky. Zdává se mi velmi často o spolužácích ze ZŠ, většinou spolu něco řešíme a prožíváme různé situace ze života. Naposledy jsme byli na nějaké tancovačce, jde o holky i kluky a nejsme náctiletí,ale v letech co už máme. Nechápu to, protože se s nimi nevídám a ani na ně nemyslím.

kropitko

Už asi tak 20 let se mi zdá, že je válka, honí mě Němci, aby mě nechytli, tak a nezavřeli, nezavraždili tak utíkám na střechu a skáču. Prvních pět let jsem dopadala na zem do hloučku lidí, sama sebe jsem viděla jak tam ležím a okolo se seběhnou další lidi a fašisti s německýma ovčákama…no jelikož se mi sen zdál příliš často a nechtěla jsem pořád páchat sebevraždu, tak už tak 15 let místo toho abych skočila na zem, tak vzlétnu a uletím jim,,,prostě sen, ale dost živý,,,

anonym

Psát tu pohoršující věci je zakázáno, takže se nemůžu podělit.

sara-sara

Mé sny jsou většinou dost dekadentně nebo brutálně laděné, kdybych zašla do detailů, nejspíš byste mě posílali minimálně k psychologovi, takže to raději dělat nebudu :D

BEAES

Já myslela, že to třeba rozeberete a napíšete, co sen znamená.