ReHu

Chtěli jste někdy někomu něco říct nebo něco udělat, a nestihli jste to?

Já měla jít kdysi na návštěvu a než jsem to stihla, kamarádka měla bouračku a i s manželem umřela.
Dodnes mě to mrzí.

Nejlepší odpověď
anonym

to je moc smutné,i já už nestihla říct svým rodičům jak moc jsem je měla ráda a vážila si jich,tak jím to říkám pokaždé když je jdu navštívit na hrob

Další odpovědi
ten který je

Dříve jsem hrál šachy s jedním starým pánem.Potom byla pár let pauza a když jsme se potkali,pán si chtěl zahrát opět šachy.Neustále jsem neměl čas a odkládal jsem to.Už si s ním nezahraju – pán umřel.:-(

bobánek

Ano,strejdovi­.Bohužel už si sním nepovidám,před vánocemi umřel na infark(nedožitích 58let.:-(

poa.li

Díkybohu, z větší části ne. Je spousta věcí, které jsme říct stihli, jen si je neuvědomujeme.