když chci hodně dětí, tak si zajdu do naší školičky, kde máme denně od 20 do 30 dětí a za chvíli už nechci ani jedno 😁

Další odpovědi
zjentek

Každej člověk potřebuje třicet stromů, aby na planetě přežil. Myslíš, že jsem nějakej lesapán?

marci1

To nemám. Ale tento „megarodič“ na to má tři manželky. 🙂

anonym

Já jsem chtěl syna.A protože se první dvě narodily holky, tak jsem to zkusil ještě jednou a vyšlo to.Kdyby to nevyšlo, tak už bych štěstí nepokoušel.

Kepler

Vždycky jsem si přál mít dvě a to se mi splnilo. Jestli jsou ještě na světě nějaké další, to netuším. Včera jsem ale viděl v TV, že existuje chlápek, který jich má 1500, nějaký profesionální oplodňovač bezdětných rodin. Jestli ty sviště vyrábí klasicky, to nevím, nezachytil jsem to celé.

Psychotic

Ale tak proč ne. Ne tolik, co ten chlápek v článku, ale velké rodině bych se nebránil.

A zjentkovou informací, že každý člověk potřebuje 30 stromů, bych se příliš netrápil. Na světě jsou tři biliony stromů, takže na každého člověka 400. S takovou zásobou si nějakou dobu vystačíme 🙂