hanelika 37

Chtěli jsme po soudu grafologický rozbor písma byl nám schválen a poté zamítnut, jak je to možné?

včera jsme byly u soudu kvůli nájemní smlouvě kterou máme sepsanou s bývalými majiteli. Tchán nám vyšel vstříc a nechal si ověřit podpis,tchýně to odmítla a včera u soudu lhala s tím že tu smlouvu nikdy neviděla a tudíž i nepodepsala proto jsme navrhli nechat udělat grafologický rozbor písma který nám byl schválen ale následně i zamítnut a to bez jakýhokoliv potvrzení.

Nejlepší odpověď
Funna

ty té své tchýni zjevně nemůžeš přijít na jméno (viz předešlé dotazy)…pokud jsi byla u soudu, tak máš snad nějakého „svého“ právníka…tohle by ti měl odpvědět on, ne my…nevím, kolik se tu pohybuje fundovaných právníku…a navíc informace – který nám byl schválen, ale následně i zamítnut a to bez jakéhokoliv potvrzení – je nedostatečná…soud nejspíš měl nějaký důvod toto zamítnout…ale jaký, ví jen zůčastnění ..

Další odpovědi
Drap

Dobrá otázka. Tady to však nikdo nemůže vědět. Dotaz musíš směřovat na soud. Ten přece rozhodl.