Kepler

Chtěli byste veselý pohřeb?

Asi by to nebylo vhodné, pokud byste zemřel předčasně nebo tragicky, ale já jsem už zažil takové dva a bylo docela fajn a bez falešné tragiky. Vždycky se to rozjelo na pohřební hostině, poté co jsme vzdali úctu zemřelému.

Odpovědi
ozzius

Za mě by měl být pohřeb smutný, s úctou a hostina veselá plná vzpomínek a trapáren co jsem udělal :)

Drap

Myslím, že mi to bude úplně jedno. Asi bych se obešel i bez pohřbu.

quentos

Ano. Rodina a přátelé mě znají jako smíška, chtěl bych tudíž i jako smíšek odejít a takový i zůstat ve vzpomínkách nejbližších. Snad to nezapomenu jednou napsat do závěti.

Lamalam

Je mi to úplně jedno.