Avatar uživatele
Kelt

Chtěli byste se setkat se svým dvojníkem?

Říká se, že každý máme svého dvojníka. A nemusí to být člověk, který vypadá fyzicky jako vy, ale má stejné zájmy, stejně myslí a pod. Myslíte si, že setkání s takovým člověkem by bylo pro vás zajímavé nebo nudné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel, můj dvojník už zemřel ! ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ahold

To bych si fakt moc přála.Uviděla bych se tak, jak působím na ostatní.
S tím by se dalo něco dělat. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dvojník nemůže existovat,každej máme svojí dna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nevím, co bych z toho měla…

ale nedávno jsem zažila situaci, že paní v bance na přepážce se mně ptala, jestli mi roste mimčo (nebo něco takového), tak jsem na ní vyvalila bulvy a tak pochopila, že si mě spletla.. pak říkala, že jsem hrozně moc podobná někomu, koho zná… což znamená, že se tu někde blízko vyskytuje moje dvojnice :)

dvojník, který by měl stejné zájmy atd. to už je něco jiného, to by mohlo být zajímavé se s ní/ním setkat :) v tom případě bysme si ale moc nepokecali, ráda mlčím......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

hm tak to by bylo zajímavé a rozhodně by to nebyl hezký pohled ..určitě by mně připomínal nějakou děsnou svi*ni ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejdy.můn

A ty ses už s někým takovým setkal? Myslím jako: s člověkem, co by přesně jako ty vypadal i myslel? Vsadím poslední halíř, že ne. 😉 Takřka vždycky je to buď jen o té fyzické podobě, a nebo o abnormální shodě povah.
S podobně smýšlejícími lidmi se setkávám pomalu každý den (říkám jim „přátelé“). No a pokud jde o tu fyzickou podobu, tak potkat někoho, kdo nosí jenom stejný ksichtík jako já – no nevím, v jakým ohledu by mě to mělo nějak obohatit. Snad bych jen užasle smekla před kreativností Matky přírody, že se jí takový zmetek povedl hned dvakrát 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Já se setkala s osobou,se kterou myslíme,často na stejné věci ve stejný okamžik a nedávno jsem uviděla na fb svoje dvojče vzhledově,byl to šok, v první chvíli jsem si myslela : "Kdo mě to kdy fotil "? :D A jestli bych se chtěla setkat naživo? Snad ani ne, jen malá vzájemná komunikace by stačila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já už ho viděl. Když jsem ještě chodil na školu, tak se mi dost často stávalo, že mně někdo pozdravil, já se zastavil, pokoušel jsem se si rozvzpomenout, a ono nic. Po chvíli okukování mé osoby se mi pak omluvil, že si mě s někým spletl. A jednou, o pár let později, jsem jel autem a na křižovatce jsem viděl sám sebe jak jedu proti sobě na kole.. docela síla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MirKop

Já jsem svoje ,,duševní,, (nebo jak to nazvat) našla a musím říct, je to vážně paráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Já ne.. Jsem heterosexual a nechtěl zažít coming out…Učitě by to byla láska na první pohled:-) 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek