kapka

Chtěli byste se přihlásit do komunity krásných lidí?

Nebo byste od nich chtěli „přísady“ pro výrobu krásných dětí? http://www.su­per.cz/clanek/40854-seznamka-pro-krasne-lidi-rozjela-spermobanku-krasnych-lidi.html

Nejlepší odpověď
mosoj

???? Co s tím ??? Jó komunitu chytrých nebo zdravých lidí tu bych bral, ale zase mě by tam nevzali.
Doplňuji:
nebo zdravých … to je divné takovýto překlep jsem určitě neudělal

Další odpovědi
anonym

Na dobrej chov bych si od nich vzala mlady.Pripomina mi to jednoho pana s knirkem a jeho kecy o ciste rase.

led

odpoviem otázkou
krásnych fyzicky alebo krásnych vnútorne?

Miroslavst

A co bych tam já se sebou dělal?

anonym

Docela nechutňoučké.

nejkrásnější se nikam nepřihlašují

ten který je

Přihlásit nebo nepřihlásit,v kaž­dém případě krása je pomíjivá.Je to jako strom – jaro,léto,pod­zim,zima.

anonym

pokud se tou krasou pocita vizaz tak ne,podle me krasny clovek je ten ktery je krasny uvnitr,ne jaky ma uces

mosoj

nebo udělal !!!! To snad není pravda.

mosoj

Tak teď jsem to viděl na vlastní oči jak se
mnou napsané „nebo“ změnilo na Sky ?????