Shady

Chtěli byste se po smrti reinkarnovat?

já bych se nechtěl znova narodit, bez vzpomínek z minula

Odpovědi
MK44

Kdybyste se „narodil znova“, ale bez „vzpomínek z minula“, nenarodil byste se Vy, ale někdo jiný, úplně nový. Tudíž byste nevěděl, že jste reinkarnovaný a že jste to Vy. Taková reinkarnace je jako reinkarnace na prd, není?

Když si představím, že bych se měl narodit znova, třeba jako užovka, a neměl bych ani čím si otevřít lahváč … Takový očistec … Dejte pokoj! 🙂

Kelt

Ať se narodíte jakkoli, budete si pamatovat jen to, co jste zažili za svého života, ale nic dřívějšího. První věc, se kterou jste se setkali a kterou byste si mohl pamatovat je matčin prs, ale na to si asi nevzpomenete. A i kdyby jste se reinkarnoval a byl dříve někdo jiný, tak ty vzpomínky se vybaví až při určité terapii. Kdo ví, kolikrát jsme vlastně reinkarnovaní? A nějaké deja vu a jiné není nějak statisticky významné.

DandrdaMan01

Já jako že bych se chtěl reinkarnovat? Těžká otázka, určitě bych chtěl se vzpomínkami ale bez nich…
Ale já bych chtěl ožít třeba jako papoušek nebo velryba…
Aspoň bych prožil více životů jako více živočichů… i když bych si to nepamatoval…
Ale nechtěl bych ožít jako rostlina

anonym

Jsme nesmrtelne duše,astrální těla,která prochází duchovními ůrovněmi.Takže po tzv. smrti,fyzického těla přejdeme na astrální ůroven podle své duchovnosti a poté přejdeme dále.Můžeme se zrodit na tuto planetu ,nebo zůstat v astr. ůrovni,nebo se narodit již na jinou planetu ve vesmíru,nebo postoupíme dále v astrální oblasti.Ale jen tam, kam si zasloužíme.Tato planeta je v porovnání s ostatními dost nízko, je tu mnoho utrpení.Ja konkrétně se chci zrodit do Indie jako sádhu a žít v horách daleko od lidí jen se svým duchovním mistrem.

nudaje

Zajímavá otázka. Dokonce sem jednou byl na 2. straně kde jsem zažil něco užasného. A tak mě zajímalo zda to nebyl jen můj výplod. Koukal sem na různá videa – výpovědí lidí a tak ,,,, není to jen můj výplod. Jinak reinkarnace je teda já v ní 100% věřím. Spíš si pokládám otázku kde se reinkarnovat. Nejčastější to je v okolí umrtí předchozího života. A jestli se chci znova narodit ? jasně že ano. Vím jak i na jakém místě. Ale to si nechám pro sebe.