Rokio

Chtěli byste raději pytel se zlatem, nebo pytel s rozumem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
odik

pytel se zlatem

Pokud mě na ulici někdo zastaví a zeptá se, jestli chci pytel zlata nebo rozumu, tak jen nerozumný si nevezme zlato.
Pytel zlata si dokáže představit každý, ale co ten rozum? Pytel napuštěný nějakou zázračnou energií? A jak bych to pak aplikoval = vypít/vdechnout? Tohle mi zavání „divně“ smýšlejícími skupinami lidí, kterým se vyhýbám.

PS: Od toho zlata bych chtěl samozřejmě všechny potřebné doklady a certifikáty, že je legálně získáno = neukradeno, jinak bych nebral ani to.

Další odpovědi
soles

pytel s rozumem

Kepler

pytel se zlatem

Lepší je pytel zlata nerozumně utratit, než rozumně třít bídu.

Drap

pytel s rozumem

Volba je snadná. Pokud máš dostatek rozumu, neni problém ani získat pytel zlata.

Adamos00

pytel s rozumem

zjentek

Divím se, že už to nenapsal Drap, ale je to anketa núplně k ničemu. Je jasný, že kdo má jedno z toho, tak na to druhý zvysoka kašle.