Avatar uživatele
Kelt

Chtěli byste mít schopnost stát se neviditelný nebo se se přeměnit na zvíře, hmyz?

Dobrý večer. Chtěli byste disponovat schopností, že se dokážete přeměnit na mouchu, ptáka, či jiné zvíře, nebo se uděláte neviditelným a získáta tak možnost se dostat na určitá místa a dozvědět se nejrůznější informace, například témata písemné práce, to co si o vás myslí kamarád a jiné. A bylo by dobré, aby tuto schopnost měli všichni, takže by Vás mohl kdokoli kdykoli sledovat, nebo ne? Kdyby člověk mohl tuto schopnost využít jen několikrát za život? Brali byste to, nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3684 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Britové mají takové přísloví: kdo nakukuje klíčovou dírkou může vidět věci, které ho budou mrzet.
Ne, nechtěl. Mimo jiné proto, že by to znamenalo, že nemusím být jediný, kdo tuto schopnost má.
Doplňuji:
Na prvni pohled to lakave je, ale „uvidite ty nasledky“.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Mít tu schopnost stačilo by mi to využit jednou a to do tiskárny papírových bankovek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Určitě bych chtěl být neviditelný ale poslední na co bych tuto schopnost využíval by bylo získat informace k písemné práci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě ne. Nebylo by to k ničemu dobré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Sním o tom celé dětství :). Komu by se to nelíbilo?
Doplňuji:
Aha, takže někomu by se to přece jen nelíbilo, docela mě to překvapuje :D
Jako malá jsem si takhle vysnila hodně šílených přání (včetně neviditelnosti) jako rozumět zvířatům, umět všechny řeči na světě atp. :D

Upravil/a: Irisa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas


Určitě NE !

Člověk ve své podstatě je velice zvídaví a emotivní.
Tento dar, jako mnoho dalších, by postupem času začal zneužívat.

_

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek