Miroslavst

Chtěli byste letět v letadle s tímto pilotem?

Líbil by se vám let?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/209864-cestujici-slyseli-omylem-pokusime-se-pristat-na-mori.html

Nejlepší odpověď
tomash

V kombinaci s mým strachem z létání by to byla smrtící kombinace.

Další odpovědi
anonym

v tu chvíli by i mě přešel můj všudypřítomný humor, a asi bych chtěla zjistit jestli mám větší rozpětí prstů nebo má pilot silnější krk

aramah

Hezké ale já jsem si přečetla reakce na článek,doporučuji si jej přečíst.Bohužel nevím jak ho přetáhnout sem.

panenka

I když to všechno dobře dopadlo a jednalo se o chybu pilota tak bych s timto pilotem letět nechtěla .

vecernice

Můj poslední let byl takovej,že kdybych něco takového uslyšela,tak by mě to ani nějak moc nepřekvapilo.V ur­čité situaci by to mohlo člověka dokonce uklidnit.Ne že bych to chtěla zkoušet.Od létání mě zatím nic neodradilo,protože jsem to ještě na vlastní uši neslyšela.Ale přiznám se,že vzhledem k tomu ,že nějak nesleduju použití záchranné vesty,tak to příště napravím.Co kdyby?!

anonym

Aranah tuto diskusi?

anonym

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=208813&ar­ticleId=/koktej­l/209864-cestujici-slyseli-omylem-pokusime-se-pristat-na-mori.html&sec­tionId=7

Miroslavst

Aramah, myslíš tento příspěvek?
Krátce po startu a dosáhnutí letové hladiny, kapitán přivítal cestující na palubě, potom zapnul autopilota, pohodlně se usadil na sedadle a řekl druhému pilotovi: „Tak teď bych si dal kafe a pak bych si dobře zasouložil.“
Jenže zapomněl vypnout mikrofon, tak jeho slova skyšeli všichní cestující.
Jedna z letušek se rozběhla do kabiny, aby kapitána upozornila, že stále mluví do reproduktorů. Jak běžela uličkou, chytil ji jeden cestující za rukáv a uklidňoval ji: „Slečno nemusíte tak spěchat, on říkal, že by si nejdřív dal kafe!“