Avatar uživatele
Miroslavst

Chtěli byste letět v letadle s tímto pilotem?

Líbil by se vám let?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/209864-cestujici-slyseli-omylem-pokusime-se-pristat-na-mori.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, anonym před 4989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tomash

V kombinaci s mým strachem z létání by to byla smrtící kombinace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

v tu chvíli by i mě přešel můj všudypřítomný humor, a asi bych chtěla zjistit jestli mám větší rozpětí prstů nebo má pilot silnější krk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Hezké ale já jsem si přečetla reakce na článek,doporučuji si jej přečíst.Bohužel nevím jak ho přetáhnout sem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

I když to všechno dobře dopadlo a jednalo se o chybu pilota tak bych s timto pilotem letět nechtěla .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Můj poslední let byl takovej,že kdybych něco takového uslyšela,tak by mě to ani nějak moc nepřekvapilo.V ur­čité situaci by to mohlo člověka dokonce uklidnit.Ne že bych to chtěla zkoušet.Od létání mě zatím nic neodradilo,protože jsem to ještě na vlastní uši neslyšela.Ale přiznám se,že vzhledem k tomu ,že nějak nesleduju použití záchranné vesty,tak to příště napravím.Co kdyby?!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Aranah tuto diskusi?

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=208813&ar­ticleId=/koktej­l/209864-cestujici-slyseli-omylem-pokusime-se-pristat-na-mori.html&sec­tionId=7

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Aramah, myslíš tento příspěvek?
Krátce po startu a dosáhnutí letové hladiny, kapitán přivítal cestující na palubě, potom zapnul autopilota, pohodlně se usadil na sedadle a řekl druhému pilotovi: „Tak teď bych si dal kafe a pak bych si dobře zasouložil.“
Jenže zapomněl vypnout mikrofon, tak jeho slova skyšeli všichní cestující.
Jedna z letušek se rozběhla do kabiny, aby kapitána upozornila, že stále mluví do reproduktorů. Jak běžela uličkou, chytil ji jeden cestující za rukáv a uklidňoval ji: „Slečno nemusíte tak spěchat, on říkal, že by si nejdřív dal kafe!“

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek