jirka F

Chtěli byste se jako v reklamě na Margot zakousnout do této čokolády a objevit se např. v Chorvatsku u moře?

toto je anketní otázka

Chtěli byste jako v té reklamě na margot zakousnout se do čokolády margot a objevit se např: v chorvatsku u moře ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

a) ano

A vzal bych tam s sebou ještě Arkana.;-)

Další odpovědi
anonym

a) ano

Já taky i s Pumíkem.

Drap

b) ne

Určitě ne.

Front

b) ne

anonym

a) ano

No jasně 🙂 Ale někde jinde, Chorvatska mám už letos celkem dost. Já bych zvolila třeba nějaký hory. Hlavně nejde o to kam, ale s kým.

klumprt

b) ne

Ne, nemám rád kokos.

cochee

b) ne

Nikdy bych se do Margot nezakousl, ať by se pak stalo cokoliv. Po Margot mě bolí zuby, někdy dokonce i reflexivně při pohledu na ni, aniž bych ji vzal do úst.

anonym

Díky jirka F za doplnění otázky. Jinak bych nevěděl, že to je anketní otázka.

klumprt

Jestli to neznamená, že máme pouze hlasovat a ne u toho ještě pindat.