Chtěli byste Euro v ČR?

Chtěli byste Euro v ČR?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 0% Ne 90% Je mi to jedno 10%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

Určitě ne. Doposud všude, kde bylo zavedeno tak na tom většina lidí byla hůře. Celé Euro je zcela scestný projekt. Ještě nikde ve světě nic podobného nefungovalo a podle dosavadních poznatků ani dobře fungovat nemůže.

Ne

Doplňuji:
Nechci EURO jako měnu a nechci EURO jako diktaturu Bruselu! To už by mi možná byla milejší RVHP, i když tu jsem také nemusel, ale byla taková nějaká lidštější a průmysl v ČSSR prosperoval!
Prostě uzavřeme se jako třeba Švýcaři, bankovních domů tu máme také 4 prd^ele, akorát do nich přilákat nějaké investice, a budeme vysmátí (pokud ještě vykopeme současnou vládu do ři^i!)

Ne

Doplňuji:
Néé!

Pokročilý

Ne

Pokročilý

Ne

Doplňuji:
Pokud myslíš Euro jako měnu,tak ne,ekonomicky se tím nezabývám,ale euro potlačuje národní identitu,každý stát by měl mít svojí vlastní měnu.Je to národní znak.Navíc EU neuznávám,protože jí považuju za byrokratický,nesmyslný a svým způsobem utlačovatelský systém.
Pokud myslíš Euro jako fotbal,tak to taky ne,protože s organizací tady si nechci ani domejšlet jak by to vypadalo.

Stříbrný

Ne

Hlasuji pro NE, ale komentář nepřipojuji, protože se všemi komentáři tady souhlasím a jenom bych se opakoval.

Pokročilý

Ne

Vždyť i němci se chtěli vrátit k původní marce... navíc, Češi musí mít vždy něco extra :D.

Bronzový

Ne

Ne, ale nikdo se nás ptát nebude hlavně až bude světová měna.

ttp: //freeglobe. parlamentnilisty. cz/Articles/492- bancor- nazev- globalni- meny- kterou- navrhuje- sokujici- zprava- mmf. aspx

Doplňuji:
http://freeglobe.parlamentnili sty.cz/…

Je mi to jedno

Jak vidím přijetí či nepřijetí eura?
http://aliasdeer.tumblr.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.